Makyaj Tarzınızı Belirleyin

Renkli bir yaza merhaba diyebilirsiniz.

BRONZ- PEMBE YAZ GÖRÜNÜMÜ
BOBBI'NİN İLHAM KAYNAĞI:

“Tatile gittiğiniz zaman cildinizin aldığı görüntüyü yakalamak istedim. Bronz Pembe Koleksiyonu'ndaki tonlar cildi ısıtacak ve ona güzel bir parlaklık verecek.”
MODELİN MAKYAJI:
Gözler: Bronz Pembe Metalik Göz Farı (alt göz kapağında), Siyah No-Smudge Maskara.
Yanaklar: Bronz Pudra.
Dudaklar: Desert Bronze Tinted Ruj, Crystal Dudak Parlatıcısı.

PINK RASPBERRY (FRAMBUAZ) GÖRÜNÜM
BOBBI'NİN İLHAM KAYNAĞI:

“Pink Raspberry Koleksiyonu'nu, Provence'ta dolaşırken bir pazarda bulduğum elle dokunmuş bir şalın renginden ilham alarak yarattım. Frambuaz rengi, canlı makyaj yapmanın harika bir yolu. Yanaklardaki doğal pembeliği ortaya çıkarıyor. Her cilt rengi için bir frambuaz tonu vardır- pembeden koyu frambuaza”
MODELİN MAKYAJI:
Gözler: Navajo Göz Farı, Fog Göz Farı, Siyah Everything Maskara.
Yanaklar: Dudak ve Yanaklar için Pembe Frambuaz Pot Rouge, Extra Soothing Balm.
Dudaklar: Blue Raspberry Transparan Ruj.

GELİNLERE ÖZEL MAKYAJ!
BOBBI'NİN İLHAM KAYNAĞI:

Bobbi Brown, gelinler ve düğün günü için özel tasarlanmış bu koleksiyonla, “gelinlerin otoritesi” olmaya devam ediyor. Gelin makyajı, gelin, annesi veya yakın arkadaşlarının görünümünü özelleştiren en temel makyaj unsurlarını içeriyor. MODELİN MAKYAJI:
Yanaklar: Peony Allık, Extra Soothing Balm.
Dudaklar: Pink Sugar Işıltılı Dudak Parlatıcısı.
Gözler: Ivory Göz Farı (tüm göz kapağında), Snoe Işıltılı Göz Farı (alt göz kapağında), Siyah Suya Dayanıklı Jel Eyeliner(üst kirpik çizgisinde), Siyah No-Smudge Maskara.

NUDE (ÇIPLAK) GÖRÜNÜM
BOBBI'NİN İLHAM KAYNAĞI:

“Nude Koleksiyonu'nda kadınların yüzlerinde gördüğüm doğal tonlardan ilham aldım. Nude makyaj kesinlikle dahice. Çünkü uygulanması kolay ve teninizin doğal rengini zenginleştiriyor. Hem doğal hem de seksi bir görünümü sevenler için mükemmel bir seçim.”
MODELİN MAKYAJI:
Gözler: Buff Işıltılı Göz Farı (tüm göz kapağında), Nude Işıltılı Göz Farı (göz kapağının alt kısmı), Siyah Everything Maskara. Yanaklar: Dudak ve Yanaklar için Stonewashed Pot Rouge.
Dudaklar: Bare Ruj.