MANDY MOORE ‘MICROBLADING’ KAŞLARI ONAYLADI

Mandy Moore, microblading yaptırdı!

Son dönemlerin en çok konuşulan ve denenen kaş trendi ‘microblading,’ Mandy Moore tarafından onaylandı! Instagram’da yaptığı bir paylaşım ile bu kozmetik dövme yöntemini paylaşan ünlü oyuncu, “Yeni kaşlar, yeni hayat,” diyerek ‘microblading’ yöntemi ile düzeltilen kaşlarını hayranlarına gösterdi. Günlük makyaj rutininden zaman kazandıran bu kaşlar, kusursuz bir görüntü için ideal!

Kozmetik bir dövme olmasına rağmen oldukça doğal görünen bu ‘microblading’ kaşları, Moore’un kaş sanatçısı Kristie Streicher tarafından yapıldı. Instagram hikayesine göre, tüm ünlü müşterilerinde ‘microblading’ tekniğini kullandığını söyleyen Streicher, bu tekniği şöyle açıklıyor: “Pigment, yüzeysel olarak kaş epiderminin içine yerleştirerek gerçekleştiriliyor. Bölgeyi topikal bir kremle uyuşturduktan sonra, ince ve çok hassas bir bıçak kullanılarak küçük kesikler oluşturuluyor. Pigment daha sonra kesiklere bırakılarak inanılmaz derecede doğal görünen 'kaş kılı' oluşturuyor.”

Daha önce de bu tekniğe başvuran Moore, mikro tüyleme tekniği ile kaşlarının bakımını yaptırıyor. Streicher’ın internet sitesine göre, 12 ay kalıcılık gösteren bu teknik, kaş bakımına saatler harcamamak isteyenler için ideal. Daha önce Helen Mirren’ın anlattığı bu teknik en son Mandy Moore tarafından sosyal medyada paylaşılarak, Hollywood’da da büyüyor!