MARC JACOBS BEAUTY’NİN YENİ YÜZÜ

Ünlü markanın en yeni kampanyasında Irina Shayk var!

Irina Shayk’ın yepyeni bir işi var! Marc Jacobs Beauty’nin yeni yüzü olan ünlü model, yılbaşında çıkacak olan kampanyada yer alıyor.

Ünlü fotoğrafçı David Sims tarafından çekilen kampanya resimlerinde Shayk’ın renkli makyajı ve saç aksesuarı dikkat çekiyor.

 


İlk olarak 14 Ocak’ta Sephora Rusya’da yayınlanacak olan kampanyadan sonra Shayk, 26 Ocak’ta mağazayı ziyaret ederek hayranları ile buluşacak. Rus model, “Marc’ın moda ve güzelliğe olan vizyonunu çok seviyorum ve ona hayranım. Marc Jacobs Beauty’i doğduğum ülkede temsil etmek büyük bir onur,” diyerek heyecanını bir basın açıklamasında paylaştı. 

Kampanyanın kreatif direktörlüğünü Katie Grand üstlenirken, makyajı Diane Kendal, saçı Guido Palau ve tırnakları Jin Soon Choi tasarladı. Marc Jacobs Beauty’nin önceki yüzleri; Winona Ryder, Adwoa Aboah ve Edie Campbell gibi isimlere katılacak olan Irina Shayk, yeni kampanya için çok heyecanlı!.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.