MARC JACOBS VE NIKKIE GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR!

Ünlü Youtube vloggerı Nikkie de Jager (nikkietutorials), Marc Jacobs Beauty ile çalışacak…

Youtube vloggerları artık markaların yüzü oluyor! Gün geçtikçe daha da ünlenen makyaj vloggerı Nikkie de Jager, Nikkie Tutorials kanalı ile büyük bir hayran kitlesine sahip. Marc Jacobs Beauty ile partnerlik yapan Nikkie, markanın ilk Sanat Danışmanı oldu. 

Geçtiğimiz hafta, “Bu yeni yaratılan görevde, Nikkie markanın gelişme sürecinde yer alacak. Yeteneğini ve uzmanlığını bizimle birleştirerek, hem Marc Jacobs Beauty ile hem de kendi kanalı ile özel videolar paylaşacağız,” diye bir basın açıklaması yapan Marc Jacobs, 11.7 milyon takipçisi olan Nikkie ile güçlerini birleştiriyor. 
Daha önce Ofra ile işbirliği yapan Nikkie, marka için özel bir makyaj koleksiyonu hazırlamıştı. “Her zaman makyajın kendini ifade etme yolu olduğuna inandım ve bununla denemeler yapmaktan utanmamalısınız. Marc Jacobs ile güzelliğe bakış açımız oldukça benzer, bana yollanan Re(marc)able fondöteni denedikten sonra Marc Jacobs’ın güzellik ürünlerine aşık oldum. O zamandan beri Marc Jacobs Beauty ürünlerini severek kullandım ve geçtiğimiz Bahar Marc’ın defilesine gittikten sonra beraber ne yapabileceğimizi düşündük,” diyen Nikkie, yeni görevi için çok heyecanlı olduğunu belirtti.