MEVSİM MÜCADELESİ: GÜÇLÜ NEMLENDİRİCİLER

Kuru cilt mi? Hiç sorun değil!

Yaz aylarına veda ettik ve sonbaharı karşıladık… Ancak cilt sorunlarımız değişmedi: kuruluk! Yaz aylarında hafif dokulu nemlendiriciler ile güneş sebebiyle oluşan kuruluğu giderirken, kış aylarında çok daha yoğun içerikli bakım ürünlerine ihtiyacımız oluyor. Özellikle mevsim ve hava değişikliklerine karşı daha da hassas olan cildimiz, soğuk hava ile donuk, yorgun ve kuru bir görünüm alıyor. Peki, mevsim değişikliklerine karşı cildimizi nasıl koruyacağız? Uzun süre etkili bir nemlendirici ile!

Hyalüronik asit, bitkisel yağlar ve vitaminler ile buluşan nemlendiriciler artık sadece yağlı formüllerde bulunmuyor. Güzellikteki gelişen yeni teknoloji sayesinde en sert ve soğuk kış günlerinde bile yağsız ve ağırlık yapmayan nemlendiriciler ile cildinizin bariyerlerini güçlendirmeniz mümkün. Özellikle kalıcılığını saatlerce koruyan bu su bazlı nemlendiriciler, gün boyunca cildinizin kendisini iyileştirmesini ve nem üretmesini sağlıyor. 

Cildinizi nemlendirmek sadece kuru ve donuk görünümü gidermek için değil aynı zamanda cilt canlılığı ve sağlığı için de çok önemli. Daha nemli bir cilt ile ince çizgilerden gözenek problemine kadar birçok sorunu da eş zamanlı giderebilirsiniz. Cildinizin daha dolgun, genç ve ışıltılı görünmesini sağlayan güçlü nemlendiriciler, nem bariyerlerini kuvvetlendirmekle kalmayıp diğer şikayetlerinizi de gidermenizi sağlıyor. 

Cildinizi soğuk kış günlerine hazırlamak için fotogaleride sizin için seçtiğimiz güçlü nemlendiricileri inceleyebilirsiniz…