MICHELLE YEOH, LA MER’İN SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDA BAŞROLDE

Lüks cilt bakım markası La Mer ve güçlü performanslarıyla tanınan aktris Michelle Yeoh'dan kuşakları aşan buluşma...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 14 Nisan 2023
MICHELLE YEOH, LA MER’İN SOSYAL MEDYA KAMPANYASINDA BAŞROLDE

La Mer'in cilt felsefesi, doğal güzelliği elde etmek için denizde doğan sağlık ve enerjiden ilham alıyor ve her yaşta ‘La Mer'in Görünümü’nü elde etmek için kuşakları aşıyor. Bu hikayede ise La Mer’e, zamanın testine dayanan, sürekli ve yaşlanmayan yolculuğuyla markanın özünü yansıtan Michelle Yeoh eşlik ediyor.Lüks cilt bakım markası La Mer ve güçlü performanslarının yanı sıra gösterdiği zarif dayanıklılık ve asaletiyle tanılan aktris Michelle Yeoh, yeni bir sosyal medya kampanyasında buluşuyor. Yeoh ve La Mer’in doğal bir uyum içinde olduğu kampanya, her ikisinin de zamansız güçlülük ve yumuşaklık dualitesini temsil ediyor.

“Michelle Yeoh ile yaptığımız kampanya, La Mer’in denizden doğan sağlık ve enerjiyi kullanarak zamansız güzelliği elde etme felsefesiyle doğal bir uyum içinde. Çığır açan bir yılın ortasında, Michelle Yeoh da kariyeriyle ve ilham verici hikayesiyle zaman ve yaş kavramlarına karşı çıkıyor”
diyor Sandra Main, La Mer Global Marka Başkanı.

“Deniz benim için çok özel bir yer. Sükuneti ve ilhamı burada buluyorum ve ailemle orada geçirdiğim zamanların sıcak hatıraları geliyor aklıma” diyor Yeoh, okyanusa olan ömür boyu bağlantısından bahsederek. “Aynı bağlantı beni La Mer'e çekti, denizin iyileştirici gücünü anlayan bir marka. La Mer ürünleri sadece cildimin ışıldamasını sağlamakla ve sağlıklı hissettirmekle kalmıyor, aynı zamanda okyanusta olduğumda hissettiğim sükunet ve yenilenme hissini de getiriyor.”Yeoh, Yvan Fabing tarafından yönetilen bir dizi sosyal medya filmiyle karşımıza çıkacak. Bu filmler Yeoh'un kişisel yolculuğuna ve onu bugün etkili bir kadın yapan ritüellere içten bir bakış sunacak. Serinin ilk bölümünde Yeoh, geçmişin deneyim ve anılarının arşivini ve kimliğinin temelini nasıl oluşturduğunu keşfederken, yeni La Mer Nemlendirici Soft Cream'i keşfetmeyi de anlatıyor. Zamansız ışıltının La Mer felsefesini yansıtarak; bu lüks krem, ekranı zarafet ve güçle aydınlatan yumuşak bir ışıltıyla cildini dönüştürüyor.


“Bu video dizisi, suya övgüdür. La Mer’in denizden gelen iyileştirici gücünü benimseyerek, zaman ve su, tematik anlatımda önemli roller oynayacak" diyor Fabing. “Zaman eğilir, donar, hızlanır, duraklar, flaşlar ve geri sarmalar, sevilen ritüelleri hem mecazi hem de gerçek anlamda işler. Tüm bu sahnelerde ışıltılı bir cildin gerçek güzelliği parlar.”SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.