MİSBAHÇE'NİN YENİ MUCİZESİ

Aydınlatıcı ve leke karşıtı konsantre cilt lekelerine savaş açıyor.

Ayvalık’ın büyüleyici bahçelerinden yola çıkan doğal cilt bakım ürünleri markası Misbahçe, doğanın gücünü yüksek teknoloji ile birleştiriyor. Markanın en yeni ve inovatif ürünü, Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre %100 bitkisel aktifleri sabit ve aromatik yağlarla bir araya getirerek cilt lekelerini aydınlatıyor, canlı ve sağlıklı bir cilt vadediyor.

Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre, koyu lekelerde %52’ye kadar melanin miktarını azaltıyor, hiperpigmentasyonu elimine ediyor. Gücünü içeriğindeki yüksek teknoloji ile elde edilen Hatmi, Meyan Kökü ve Pirinç Kepeği aktiflerinden alan ürün renk tonunu beyazlatıyor, aydınlatıyor ve cildinizin ışığını ortaya çıkarıyor. Formülde aktif içeriklerin yanı sıra lekelere karşı etkisiyle bilinen Havuç Tohumu, Vetiver, Bergamot, Sandal Ağacı ve Itır, Gül gibi lekelere karşı etkili uçucu yağlar bulunuyor.

Özellikle yaz aylarında daha belirgin hale gelen cilt lekelerine ve renk eşitsizliklerine çözüm olacak Misbahçe Aydınlatıcı&Leke Karşıtı Konsantre'yi günlük cilt bakım rutininize dahil ederek değişimi gözlemleyin. Daha yoğun bir etki için öncesinde Nemlendirici Leke Karşıtı Aktif Yüz Suyu’nu temiz cilde spreyleyerek Aydınlatıcı & Leke Karşıtı Konsantre’nin emilimini ve etkisini artırabilirsiniz.