Mistik bronzlaşma

Sağlıklı bronzluk için yeni bir uygulama

Bronz bir ten, yazın en önemli göstergelerinden biri. Pek çoğumuz bronzluğu, cildi daha sağlıklı, parlak gösterdiği ve makyaj derdinden kurtardığı için tercih ediyoruz. Ama bronzlaşırken cildine zarar verenlerin sayısı hiç de az değil. Bu uğurda güneşin zararlı ışınlarına maruz kalıyoruz. Özellikle açık tenlilerde meydana gelen cilt lekeleri ve kırışıklıklar azımsanmayacak kadar fazla. Ancak bronz bir tene sahip olmak için geçici yöntemler de yok değil. Bunlardan biri de, başta Amerika ve İngiltere’de olmak üzere yaygın bir şekilde kullanılan “mystic tan” uygulaması.
• İki dakika süren bir seans boyunca bir kabinin içine giriyorsunuz ve size bir losyon spreyleniyor.
• Patentli teknoloji sayesinde losyon her yere eşit olarak dağılıyor ve böylelikle bir haftaya kadar devam eden bronzluk süresince vücutta bir lekelenme veya dalgalanma kesinlikle olmuyor.
• Uygulamanın kurulama özelliği olmasından dolayı kabinden seans sonunda kuru çıkıyorsunuz ve hemen kıyafetlerinizi giyebiliyorsunuz.
• Dört saat suyla temas etmiyorsunuz ama altı saatten sonra duş almanız öneriliyor. Losyon paraben içermiyor ve bronzlaştırma özelliği olan madde FDA onaylı.
Mystic Tan’le ilgili yenilikleri ve hizmet noktalarını takip etmek için: www.mystictan-tr.com