MOLTON BROWN’LA DOĞAL MUCİZE

Molton Brown, greyfurt ve portakal yağının mucizesini ellerinize taşıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Temmuz 2014
MOLTON BROWN’LA DOĞAL MUCİZE


Formülünde doğal bir anti-bakteriyel olan greyfurt tohumu barındıran Naran ji el sabunu, cildinizin nem ve PH dengesini koruyor. Greyfurt ve portakal yağı birleşiminin yarattığı doğal parfümü ciltte hoş bir koku bırakırken formülündeki vitaminlerle cildi gençleştiriyor. Saf portakal çiçeği esansı, doğal nem çekiciler ve SPF 15 koruyucu özelliğe sahip olan özel el kremiyse UVA/UVB ışınlarına, cilt kurumalarına ve erken yaşlanmaya karşı üçlü koruma sağlıyor.

MOLTON BROWN ARK'LA ŞIK BANYO VE MUTFAKLAR


Saf kristal, cam veya metal seçenekleri bulunan Molton Brown ark'lar, el sabunu ve el kremleri için özel olarak tasarlanmış. “Thai Vert Glass Arc”, saf camdan üretilerek renkli ve parlak desen katmanlarıyla süslenmiş. Göz alıcı renklere sahip. “The Pure Crystal Arc”sa Polonyalı ustalar tarafından elde üretilmiş özel bir parça. Saf kristal kullanılarak tasarlanan bu ark, normal cama göre daha fazla ışık kırma özelliğine sahip ve çok daha parlak görünümlü.

ÜRÜNLERE NASIL ULAŞILABİLİR?


Dünyanın birçok noktasında Selfridges ve Harrods gibi mağaza zincirlerinin yanı sıra; lüks oteller ve spa'larda da karşımıza çıkan Molton Brown, Türkiye'de tüm V2K Designers ve Vakkorama mağazalarıyla www.mbturkey.com web sitesi aracılığıyla satışa sunuluyor. Ayrıcawww.mbturkey. com üzerinden vereceğiniz siparişlerde alışveriş bedelinize bakmaksızın ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Özel ürünleri hediye etmek istediğinizde siparişiniz sırasında “hediye paketi” seçeneğini işaretlemeniz yeterli! Molton Brown sizin için ürünleri Londra'dan gelen özel paketlerle şık bir hediyeye dönüştürüyor ve istediğiniz adrese teslimini gerçekleştiriyor.

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.