Natalıe Portman Dıor için soyundu

Natalıe Portman Dıor için soyundu

Lüks modanın en önemli markalarından biri olan Dior, kıyafet koleksiyonlarının yanı sıra parfümeriyle de kadınların başını döndürmeye devam ediyor. Markanın son sürprizi ise Oscar ödüllü güzel sanatçı Natalie Portman'ı yeni kokusu “Dior Cherie”nin yüzü olarak seçmesi oldu.

“Dior Cherie”nin reklam filmini çeken isimse, sinema dünyasının “The Virgin Suicides” ve “Somewhere” gibi iki önemli filmin altında imzası olan başarılı yönetmen Sofia Coppola. Reklam filminin müziği, artık bir efsane olarak anılan ve bir zamanlar Jane Birkin'le de büyük aşk yaşamış Serge Gainsbourg'a ait: “Je t'aime”... Tabii tüm bu kusursuz seçimlerin bir araya geldiği bir çalışmada başrolün de kusursuz bir isme verilmesi gerekiyordu; o da geçtiğimiz haftalarda başarılı oyunculuğunu “Black Swan” filmiyle aldığı Oscar'la taçlandıran Natalie Portman'dan başkası olamazdı.
“Dior Cherie”in reklam filmi, oldukça etkileyici bir hikayeden yola çıkıyor. Natalie Portman'ın beğendiği erkeği baştan çıkarmaya çalıştığı senaryonun sonunu, Coppola izleyiciye bırakmayı yeğliyor.