Nemlendiren Temizleme Rutini

Değerli botaniklerle gençleştiren ve cildi yenileyen temizleyici “MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam” ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 15 Ocak 2024
 Nemlendiren Temizleme Rutini

Yüz yıkama seçiminiz ile doğru rutini oluşturabilir ya da bozabilirsiniz. Bitki bazlı doğal temizleme köpüğü “MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam”, cildinizin beslenmiş, tazelenmiş ve güzelce nemlendirilmiş hissetmesini sağlamak için patentli bileşenler ve doğal yağların gücünü birleştirerek bütünsel bir temizleme deneyimi sunuyor.Hidrasyon açısından çok zengin olan temizleme köpüğü, nemi hapsetmek için bitkisel özlerle uyum içinde çalışırken, güçlü bir antioksidan görevi görüyor. Gözeneklerdeki kirleri ve aşırı sebumu ortadan kaldırırken, geride nemli bir his bırakarak cildi etkili bir şekilde canlandırıyor.

10’a yakın botanik özle tasarlanan temizleme köpüğünün, en dikkat çeken özelliği ise cildi gergin değil; nemli ve beslenmiş hissettirmesi…


Ciltteki tüm kirleri nazikçe temizleyen, nemlendiren ve antioksidan açısından zengin bileşenlerle dolu MFM Nutra Face Foam Cleansing Foam’u bu kadar etkili hale getiren içerdiği lavanta, kabak çekirdeği ekstresi, kayışkıran kökü ekstresi, ardıç meyvesi özü ve elbette cadı fındığı. hamamelis virginiana olarak da bilinen cadı fındığı bitkisi 1800'lü yıllardan beri güneş yanığı ve kuruluk gibi cilt kusurlarının giderilmesinde kullanılan oldukça kıymetli bitkilerden biri.

Bu doğal temizleme köpüğünde, antioksidan özellikleriyle öne çıkan adaçayı olarak da bildiğimiz salvia officinalis yaprağı ve cildi yatıştıran, içindeki hyalüronik asit ile cildin yenilenme hızını artıran centella asiatica leaf extract (kaplan otu yaprakları) dikkat çekiyor. 
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.