Neostrata, Enlighten Serisinin Yeni Üyesini Tanıttı

Neostrata, Enlighten serisinin yeni üyesi 15% C Vitamini + PHA Serum Lansmanını Melissima’da gerçekleştirdi.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Kasım 2023
Neostrata, Enlighten Serisinin Yeni Üyesini Tanıttı

Dermokozmetik alanındaki 40 yılı aşkın deneyimi ve her cilt endişesine yönelik yüksek oranda yenileme teknolojileriyle maksimum performans sunan Neostrata, Enlighten serisinin yeni üyesi 15% C Vitamini + PHA Serum Lansmanını 23 Kasım Perşembe günü Melissima Erenköy’de gerçekleşen keyifli bir lansman ile duyurdu. 


Kenvue Türkiye, Orta Asya ve Kafkasya CEO’su Murat Mutlu ve Melissima’nın CEO’su Elif Karakışla’nın açılış konuşmalarıyla başlayan etkinliğe basın mensupları ve Niran Hürel’in ev sahipliğinde gerçekleşen influencerlar seansına Aslıhan Kapanşahin, Başak Daşman, Burcu Kara, Cansu Akın, Duygu Batum, Gizem Güven, Lara Paşalı, Nihal Kanık, Rüya Büyüktetik, Sedef Avcı, Selin Yağcıoğlu gibi isimler katıldı. Etkinlikte, dekorlardan ikramlıklara Vitamin C ruhuyla bağdaşmış turuncu rengi hakimdi.

Neostrata, Enlighten serisiyle yaşlanma belirtilerine meydan okurken leke ve renk eşitsizliklerini eşitleyerek cildi pürüzsüzleştiriyor. C Vitamini, Retinol ve NeoGlukozamin’in bir araya geldiği etkili formülüyle daha parlak bir cilt vadediyor. %15 C Vitamininden gücünü alan güçlü aydınlatıcı serum, daha etkili sonuçlar için optimum pH seviyesinde formüle edilmiştir ve koyu lekeleri, eşit olmayan cilt tonunu, ve pürüzlü cilt görünümünü hedeflediği klinik olarak kanıtlanmış.

İçerisinde bulunan antioksidanların kullanımı zaman içinde çevresel faktörlere karşı daha iyi bir koruma sağlıyor, gözle görülebilir renk eşitsizliklerini azaltmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. PHA ise cilt yüzeyinin nazikçe soyulmasını sağlar ve Saf C Vitamini cildin yenilenmiş, taze yüzey hücreleri tarafından emilebilir hale geliyor. 

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.