NOODLE&BOO ARTIK TÜRKİYE'DE

Amerika'nın en çok tercih edilen anne&bebek ürünleri markası Noodle & Boo, doğal ve hipoalerjenik formülü ile bebeklerin hassas cildini koruma altına alıyor.

Hassas bebek cildi ihmale gelmez. Sağlıklı ve mutlu bebekler için cilt bakımı çok önemlidir. İlk günlerde tecrübesizlik yaşayan anneler ise istemeden onların hassas teninde sorunlara neden olabilir...  Noodle & Boo Amerika’da FDA onaylı laboratuvarlarda  GMP standartlarında  tüm bebeklere ve annelerine her zaman daha etkili, daha güvenli ve daha doğal ürünler sunuyor.

                                           (Conditioning Hair Polish - Saç Bakım Spreyi 169 tl)


Dermeotolog ve Çocuk doktorları tarafından, klinik olarak test edilen Noodle & Boo ürünleri, hipoalerjenik formülü ile günlük bakım, egzama, kepek, pişik, kuru ciltler için etkili çözüm sağlıyor. Boya, PPG, Paraben, Sülfat, Esansiyel Yağlar ve benzeri maddeleri içermiyor.

Noodle&Boo Ürünleri dört ayrı ürün grubundan oluşur; saç bakımı, cilt bakımı ve  annelere özel temizleyici grup. Baştan ayağa tam bir bakım sağlayan serileri ile anne ve bebeklere en güvenilir bakımı sunmakta.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.