Oje Çılgınlığı!

Yeni sezonun en renkli markalarına ve trendlerine bir göz atın.

Yerimde duramıyorum, rengini beğendiğim bir oje gördüğümde ona hemen sahip olmam gerekiyor. Trendlerimse her gün değişiyor: Bugün ten rengi bir ojeyle dolaşırken, yarın en sedeflisinden bir morcivertle çıkabilirim karşınıza. Nar çiçeğini unutmam, klasiklerin yerini ayrı tutarım, Chanel'i takip ederim ama beni kısıtlamasına izin vermem.

Karşımıza inanılmaz bir renk skalasıyla çıkan ve çok kısa sürede Türkiye'de de büyük bir hayran kitlesi edinen Essie'nin (Sew Psyched) yanı sıra, bizim kendi markalarımız Golden Rose (numara 112), Pastel (numara 43) ve Flormar (numara 79) da hem klasik (“babaanne renkleri” diye hitap ettiğimiz bej tonları) renklerin yeniden doğuşu, hem de sıkı bir trend takibi sayesinde bütçeleri sarsmayan ve kaliteleriyle de diğer markaları neredeyse geride bırakan ojeleriyle çekmecelerimizi doldurmaktalar.

Son zamanların bir başka güzel oje koleksiyonu de Sephora'nın (L13 Picnic in the Park) mini boy şişelerinin içinde. Tüm renk paletini gördüğümde neredeyse nefesimin kesildiği bu koleksiyonu size en yakın Sephora satış noktasında bulabilirsiniz.