Okyanustan gelen güzellik

Okyanustan gelen güzellik

Okyanusun derinliklerinden hizmetimize sunulan güzellik sırlarıyla kusursuz ciltler, mükemmel görünümlü saçlar yaratmak mümkün.

Yosun: Yaşı olmayan uzun ömürlü bir bitki. Yosunlar, neredeyse üç milyon yıldır denizde yaşıyor. Bu süre içinde de dışarıdan gelecek zararlara karşı nasıl savaşacaklarını öğrenmiş durumdalar. İşte bu yetenek cildimizde de mevcut. Kremlerin içeriğinde yer alan yosun ekstreleri hücreleri yaşlanmaktan koruyor, kızarıklıkları ve kaşınmayı önlüyor.
İnci ve havyar: Midyeler, kum tanelerinin içeri girmesini önlemek için inci üretiyor. İnce ekstreli ürünler de cilde güç ve parlaklık verirken, ince kırışıklıkların da optik olarak azalmasına yardımcı oluyor. Havyarın da protein ve vitamin açısından zengin olduğu biliniyor.

Tuzlu su: Vücudumuzun sudan daha fazla sevdiği bir şey var mı? Su, bağ dokusunu güçlendiriyor ve yaklaşık 300 milyon cilt hücresine enerji hediye ediyor. Bu arada, tuzlu suyun içinde oldukça değerli besinler olduğunu hatırlatalım...

Çamur: Kulağa pek de güzellik iksiri olarak gelmiyor olsa da, toprağın derinliklerinde inanılmaz değerli maddeler olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Peeling ve kremlerin içeriğinde artık bolca kullanılan çinko ve kalsiyum gibi mineraller, cildi yumuşatıyor ve tenimizin parlamasını sağlıyor.