ONLARA ÖZEL

Kendimizi bırakıp biraz da eşlerimiz ve çocuklarımızla ilgilenelim

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Nisan 2014
ONLARA ÖZEL
Her zaman daha genç ve bakımlı görünme çabasıyla kendimiz için yeni çıkan ürünlaeir takip ediyoruz. Peki sevgililerimizin ya da eşlerimizin hatta çocuklarımızın hakkı yok mudur bakımlı olmaya?


Erkekler için sakal ve bıyıklarının sağlıklı ve gür olması önemlidir. Eeose, sakal ve bıyıklarında problem yaşayan, seyrek, az ya da güçsüz olan, dönemsel döküntü yaşayan beyler için yeni bir ürün çıkardı. Eeose Sakal Serumu... Deneyin, farkı gözlemleyin. Diğer taraftan tıraş olmak bazen erkeklere sıkıntı verir. Nivea Man serisinde yer alan tıraş ve bakım ürünleriyle bu bakım, artık keyfe dönüşüyor. Cildi rahatlatan ve batık oluşumunu engelleyen seri, içerik olarak zengin, fiyat olarak çok makul.


Çocuklarımız için de Disney'in sevimli karakterleri Cars, Planes ve Tinkerbell; hiç bu kadar çekici olmamıştı. Çocukların en sevdiği karakterler, artık Dalin Kids'lerde. Hem saçta, hem vücutta kullanılmak üzere çocuklar için özel geliştirilen Dalin Kids Saç ve Vücut Şampuanı, hassas formülü sayesinde saçın doğal yapısını koruyor.

Esra ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.