Panoramik Hacim Ve Büyük Göz Görünümü: Yeni Panorama Maskara

Tüketicileri ulaşılabilir lüksle bir araya getiren L’Oréal Paris’in yeni maskarası Panorama ile tanışın.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 01 Mart 2024
Panoramik Hacim Ve Büyük Göz Görünümü: Yeni Panorama Maskara

"Çünkü Biz Buna Değeriz" marka misyonuyla yola çıkan ve dünyanın 1 numaralı güzellik markası* olan L’Oréal Paris, dünyanın dört bir yanından ilham veren kadınların gücünü ve özgüvenini desteklemeye devam ediyor. L’Oréal Paris, kadınlara kendi benliklerini keşfetme yolunda rehberlik ederken, ulaşılabilir lüks konseptiyle güzellik algısını sıra dışı bir deneyime dönüştürüyor. Geleneksel güzellik sınırlarının ötesinde bir bakış açısıyla marka, pazardaki ürünleriyle ulaşılabilir lüksün mükemmel temsilcisi olmayı başarıyor. Gücünü bilimden alan L’Oréal Paris, ürünlerini parizyen bir dokunuş ile hedef kitlesindeki birbirinden özgün kadınlarla buluşturuyor.

L’Oréal Paris’in Yeni Marka Elçisi Z Kuşağının Yakından Takip Ettiği İsim "Kendall Jenner"

Yıllardır dünyaca ünlü isimleri "Çünkü Biz Buna Değeriz" mottosu altında toplayan L’Oréal Paris’in yeni makyaj marka elçisi de son yılların trendlerinin öncüsü Kendall Jenner oldu. Z kuşağının ilham aldığı isimlerin başında yer alan Kendall Jenner, L’Oréal Paris ailesine katılmanın heyecanını aktarırken: ‘’Tüm kadınları daha güçlü, daha özgüvenli hissetmeye ve kendi güzellik anlayışlarını ifade etmeye teşvik etmek istiyorum. Hepimiz benzersiz ve farklıyız ve bu farklılıklarımızı kutlamalıyız, çünkü bizi biz yapan şeyler onlar. "Çünkü biz buna değeriz" sadece bir kendini ifade etme söylemi değil; özgüven, özgürlük, bağımsızlık ve değerli kılma misyonu. Her kadına, kendi değerini ifade etme gücünü vermek anlamına geliyor.’’ diyor.

2024’ün en popüler ürünü Panorama Maskara

Ürünlerini uzmanlar ile geliştiren, inovasyon ve performansa önem veren L’Oréal Paris, yeni ürünü Panorama maskarayla da 2024’ün makyaj trendlerine yön verecek. Panorama maskara, altın paketi ve kabartmalı “Panorama” yazısı ile çok şık bir görünüme sahip. Panoramik hacim verme özelliği sayesinde 1.4 kat daha büyük göz görünümü** sağlayan ürün, panoramik fırçası ve ultra esnek formül özelliği ile tek tek ayrılmış kirpik görünümü veriyor.

Son yıllarda popülerlik kazanan "büyük göz görünümü" trendinin 2024 yılında da devam etmesi öngörülüyor. Bu trend, daha büyük, daha açık görünen gözlerin illüzyonunu yaratmaya odaklanıyor. Bu etkiyi elde etmek için kullanılan yaygın teknikler arasında gözlerin iç köşelerine aydınlatıcı kullanmak, göz kapaklarının ortasına parlak renkte far uygulamak veya göz altlarına beyaz eyeliner sürmek yer alıyor. Fakat büyük göz görünümünün en kilit noktası kirpikleri tek tek ayıran, hem uzunluk hem hacim veren bir maskara kullanmak. Büyük göz görünümü etkisi verme özelliğine sahip olan Panorama maskara ise bu trend için ideal ve 2024’te büyük göz görünümü trendinin öncüsü olacak. Kirpiklerde yarattığı panoramik hacim etkisi ile gözleri daha açık gösteriyor ve 1.4 kat daha büyük göz görünümü sağlıyor.

*Euromonitor International Limited tarafından düzenlenen 2021 yılı güzellik pazarı araştırma sonuçları esas alınmıştır
**Instrumental test, 30 kişi


BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.