Parlak Renklerle Terapi

Sıcak ve parlak renklerle kışın kasvetli ve koyu havasından kurtulun.

Baharın en çok, parlak renklerini seviyoruz.

Masmavi bir gökyüzü, yemyeşil yapraklar, açan rengarenk çiçekler.

.. Doğa kendini böyle yenilerken, biz de kendimizi bu bahar “Color Therapy”yle yeniliyoruz. Biraz cesaretle daha önce hiç kullanmadığımız parlak renkleri bu sezon denemeye ne dersiniz? İşte size özel hazırladığımız önerilerle yenilenme yolları... NEON BAKIŞLAR
Gözlerimizdeki parlak bir farla dikkatleri üzerimize çekebiliriz. Parlak farı, tüm göz kapağına sürerek veya göz kalemi gibi ince hatlar çizerek de kullanabiliriz, seçim sizin! Alix Avien Palet Far No:6'yla tam beş farklı neon fardan biri mutlaka size göre!
BELİRGİN KİRPİKLER
Kirpiklerimize tek bir maskarayla ekstra hacim, kıvrım ve belirginlik vermek istemez miyiz? Tüm bunlar Alix Avien Extreme Mascara'yla mümkün! Esnek plastik fırçası en küçük kirpikleri bile kavrayarak kökten uca şekil verir. Extra-Carbon renk pigmentleri içeren bu maskarayla kirpikler daha siyah ve daha belirgin; tam da bizim istediğimiz gibi!
PARLAK RENKLİ DUDAKLAR
Pembe, narçiçeği veya fuşya renkteki rujlarla parlak ve dikkat çekici dudaklara sahip olmak; işte hepimizin arzusu... Alix Avien ruj serisindeki 400, 401 ve 408 no'lu renkler, tam bu trende ve bize göre yaratılmış! Üstelik Alix Avien ruj       içeriğindeki MaxiLip, düzenli kullanıldığında dudaklara yüzde 40'a varan dolgunluk, yüzde 60'a varan nem sağlar. Daha parlak, daha bakımlı ve daha dolgun dudaklar için Alix Avien Lipstick. Ve Lipglosstan vazgeçmek istemeyenler için, Alix Avien 735 no'lu Lipgloss.      
BEBEK GİBİ YANAKLAR
Bir bebeğin sağlıklı ve pembe yanaklarını hatırlatan pembe allıkla bu bahar daha taze görünmeye ne dersiniz? Alix Avien 141 no'lu allık, içindeki mikro-foto pigmentlerin etkisiyle ışığı yansıtarak yanaklara doğal bir renk verir; doğal pembe bir görüntü için ideal!.