PETITE MAISON ARTIK TÜM GRATIS’LERDE!

Petite Maison, her cilt tipine ve gereksinimlerine uygun ürün yelpazesi ve sürekli olarak gelişen formüllerle zenginleştirilen özel içerikleriyle artık Gratis'te.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Mart 2023
PETITE MAISON ARTIK TÜM GRATIS’LERDE!

Her cilt tipine uygun geliştirilen serileri ile benzersiz bir cilt bakımı deneyimini hedeflemesiyle ve inovatif yönüyle dikkat çeken Petite Maison ailesi, tüm Gratis’lerdeki  yerini aldı. Petite Maison’un doğal ve besleyici maddelerle zenginleştirilen içerikleri sayesinde günlük yaşamın stres, yorgunluk ve hava kirliliği gibi etkilerini cilt ürünleri ile onarmaya yardımcı oluyor. Gücünü doğadan alan ve her cilt tipine uygun Petite Maison cilt bakım ürünleri arasında; micellar makyaj temizleme suyu, makyaj temizleme yağı, peeling jel, pembe kil maskesi, tonik, yüz, göz ve dudak kremi, gözenek kapatıcı makyaj bazı ve kâğıt maskeler yer alıyor.Cilt serisinin en inovatif ürünlerinden biri olan Petite Maison Makyaj Temizleme Yağı (oil to milk), tek bir hamleyle değişen yapısıyla farklı cilt tipine uygun hale gelen benzersiz bir deneyim sunuyor. Suyla teması halinde yağ fazından süt fazına dönüşen etkisiyle diğer cilt temizleyici ürünlerden ayrışan Petite Maison Makyaj Temizleme Yağı, tüm cilt tiplerinde cilt üzerindeki toz, yağ, kir ve benzeri kalıntıları temizleyerek cilde rahatlama hissi veriyor. İlk adım yağ fazında waterproof makyajları dahil derinlemesine arındırırken, ikinci adım süt fazında cildi nemlendirerek canlılık kazandırıyor. İçerisinde bulunan greyfurt tohumu yağı sayesinde cildi ölü hücrelerden arındırırken, dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

 

Kategorinin en çok dikkat çeken diğer bir ürünüyse Petite Maison Peeling Jel. Formülündeki pembe greyfurt özü ve E vitamini sayesinde ciltteki gözeneklere hızlıca nüfuz ederek kir, yağ, ölü deri gibi cilt kalıntılarını temizlemeye yardımcı olan Petite Maison Peeling Jel, cildi derinlemesine nemlendiriyor ve pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Yine benzersiz ve inovatif bir şekilde cildi ıslatmadan da kullanılabilme özelliğiyle fark yaratan peeling jel, cilt bariyerini tahriş etmeden cildi ölü hücrelerden arındırarak yenilenmesini de destekliyor.

 

Cilt serisinin inovatif ve favori ürünerinden bir diğeri de Petite Maison Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi. Ürünü benzerlerinden ayrıştıran inovasyonu ise, ürünle el değmeden temasa imkan sunması ve dolayısıyla ürüne her dokunuşta oluşabilecek potansiyel anti hijyen unsurlarını ortadan kaldırması. Dengeli ve taze görünen bir cilt için uzun süre cildi yoğun ve derinlemesine nemlendirip rahatlan Petite Maison Yoğun Nemlendirici Yüz Kremi, hyaluronik asit, gliserin ve pembe greyfurt ekstrasıyla güçlendirilmiş özel formülü sayesinde cildi besleyerek yaşlanma etkilerini yavaşlatmaya yardımcı oluyor. 

 


Tüm ürünlerindeki yenilikçi tarzı ve kuruluş dönemi olan 1950’li yıllara atfeden renkli ambalajlarıyla yeni tüketicilerin dikkatini çeken Petite Maison, aynı zamanda inovasyona verdiği değerlerle yarattığı yolculuğuna tüm Gratis’lerde devam etmenin heyecanını duyuyor…BU BİR İLANDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.