PHARRELL WILLIAMS CİLT BAKIM KOLEKSİYONU ÇIKARIYOR

Cinsiyetsiz cilt bakım ürünleri!

Yıllar boyunca internette Pharrell Williams’ın cildinin gençliği ve ışıltısı konuşuldu. Birçok esprili fotoğrafta Williams’ın pürüzsüz cildi konu olurken, Williams’ın vampir olduğu teorileri bile ortaya atıldı! Röportajlarda defalarca cilt bakım soruları ile karşı karşıya gelen Williams, sonunda sırrını açığa çıkarıyor. 

Humanrace Skincare adlı bir cilt bakım koleksiyonu çıkaran Williams, “20 senelik cilt bakımı deneyimini ve eğitimini,” sevenleri ile paylaşıyor. Williams’ın markası Humanrace altında çıkacak olan cilt bakım koleksiyonu, cinsiyetsiz özelliği ile dikkat çekiyor. “Üç Dakikalık Yüz Bakımı” olarak tanımlanan üç ürün sunan Williams, ilk adımda suyla karıştırıldığında köpüren mikronize pirinç tozu ve meyve AHA'larından yapılmış ‘Rice Powder’ Temizleyicisini sunuyor. İkinci adımda cildi eksfoliye etmek ve yenilemek için% 8 glikolik asit kullanan ‘Lotus Enzyme Exfoliator’ ürününü sunan Williams son adımda ise nemin nemlendirici etkilerini mantar özü ve skualen ile taklit eden ‘Humidifying’ Kremini sunuyor. Pharrell Williams’ın 20 senelik dermatoloğu Dr. Elena Jones ile birlikte tasarlanan ürünler, temiz, vegan ve parfümsüz!25 Kasım’da çıkacak olan yeni cilt bakım koleksiyonu, aynı zamanda Pharrell Williams’ın wellness felsefesini de barındırıyor. “Sabahları ve akşamları üç dakika sürmesi için tasarlandı,” diye bir basın açıklaması yapan Williams, “Yüzünüz arkasındaki ruhun yansıması, cildinize bakmanız ve aynı zamanda her gün kendinize vakit ayırmanız çok önemli,” diye ekledi. 

Markanın temasında herkesi içermek isteyen Williams, tüketicilerden ve çevreden öte bir konsept tasarladı. “Temiz, etkili ve her cilt tipi için kullanılabilir içerikler seçmek istedik,” diyen Dr. Jones, koleksiyonun tamamen sürdürülebilir olduğunu ve ürün ambalajlarının yeniden doldurabilir olduğunu ekledi. “Humanrace Skincare, ırk veya cinsiyet ayırmıyor,” diyen Williams, “Biz insanlar için yaratıyoruz: hepimiz aynı ciltle doğduk ve Humanrace bunu kutluyor,” diye ekledi.