PÜROVEL SPA & SPORT GERÇEK BİR SPA DENEYİMİNE DAVET EDİYOR!

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un ilhamını Alpler’den alan markası Pürovel Spa & Sport, misafirlerini ‘’en iyi’’ halleriyle buluşturuyor.

Muhteşem boğaz manzarasına sahip yeşillikler içerisindeki Pürovel, İstanbul’da yalnızca kendisinde bulunan ve esansiyel yağlarıyla beden ile zihin üzerindeki etkisini kanıtlamış Aromatherapy Associates’in zengin ürün seçkisiyle gerçek bir spa deneyimi yaşatıyor.

Pürovel Spa & Sport ayrıca Türkiye’de yalnızca yine kendisinde bulunan Aromatherapy ARL Facial cilt bakım cihazıyla özel bir hizmet sunuyor.

Pürovel’in zengin dünyasını yansıtan yüksek kaliteli bu cihaz, ‘’Lifting’’ ve ‘’Deep Clean’’ olmak üzere iki farklı başlığa ayrılarak ihtiyaca yönelik işlemler uygularken cerrahi müdahaleye gerek kalmadan doğal bir tedavi yöntemiyle kolay ve hızlı çözümler sunuyor.


‘’Wellness Sektörü’’nde başarılı çalışmalara imza atan, Aromatherapy Associates markasının deneyimli uzmanı Monica Fonseca, hızlı sonuç odaklı ARL Facial cilt bakım cihazıyla ilgili olarak şu sözleri paylaşıyor: ‘’ARL Facial, kas elastikiyetini geliştirirken cilt parlaklığını arttırıyor, cildi canlandırıyor ve daha derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor. Aynı zamanda kabarcık ve sivilce benzeri cilt problemlerinin azalmasına ve şişkinliğin giderilmesine yardımcı olarak gelişmiş bir tedavi uyguluyor. ARL Facial cilt bakım cihazı, vücudunun herhangi bir yerinde metal olan kişilere hiçbir şekilde uygulanmazken botox bulunan kişilerde ilk 1 ay yapılamıyor. 60 ve 90 dakika olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan uygulama, 35 yaş ve üstüne öneriliyor. Fakat cildinde kırışıklığı çok olan kişiler için daha erken yaşta da bu işlem yapılabiliyor.’’


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.