PÜRÜZSÜZ CİLDİN ANAHTARI: KİL MASKELERİ

Gözenek problemini çözen cilt bakımı kahramanı!

Konu cilt bakımı olduğu zaman anında etki eden ürünler oldukça nadir oluyor. Aydınlatıcı kahraman C-Vitamininin etkilerini görmek birkaç hafta sürüyor veya serumların sonuçları için günler beklememiz gerekiyor. Cilt bakımında sabır derecemiz test edilirken, sabır sınırları kalmamış olanlar için gerçekten de ‘anında’ etki eden bir ürün var: kil maskeleri. 

Diğer cilt bakımı ürünlerinin aksine ilk kullanımda etkisini gösteren kil maskeleri, güzellik salonundan yeni çıkmışsınız etkisini yaratıyor. İnanılmaz emici özelliklere sahip olan kil hücreleri, cilt yüzeyindeki fazla sebumu gidererek cildinizi derinlemesine temizliyor. Aynı zamanda ciltteki kusurları hedef alan kil, hava kirliliği sebebiyle oluşan kiri ve yorgunluğu giderme özelliğine sahip.

Farklı cilt tiplerine göre şekillenen kil maskelerinde, daha hassas bir cildiniz varsa peeling özellikli ve çok fazla emici olmayan ürünlere yönelebilirsiniz. Peeling ve maske özelliğini bir arada suran kil maskeleri, tek kullanımda bile gözle görülür farklar yaratıyor. Akşamları evdeyken rahatlamanızı sağlayacak olan kil maskeleri ile Netflix dizi saatlerinizi bir spa seansına dönüştürmeye ne dersiniz?

İlk kullanımda mucizeler yaratan kil maskelerini incelemek için fotogaleriye göz atabilirsiniz…

Etİketler