#PÜRÜZSÜZBİRGÜN’ÜN KAZANANLARI

#PÜRÜZSÜZBİRGÜN'ÜN KAZANANLARIELLE Beauty Talks'da lansmanı yapılan Revitalift Magic Blur Anında Pürüzsüzleştirici Krem'i sizin de denemenizi arzu etmiş ve Instagram üzerinden bir yarışma düzenlemiştik! Yarışmamıza katılmak için belirtilen hashtag'leri kullanarak kendi ‘pürüzsüz gününüzü' bizimle paylaşmanız yeterliydi.

Öncelikle 06.Kasım tarihinde sona eren yarışmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ediyoruz. Bizimle paylaşmış olduğunuz pürüzsüz günlerinizi çok sevdik. Katılımın yoğun olması değerlendirme süremizin biraz uzamasına yol açtı. L'Oreal ve ELLE jürisi gelen 460 fotoğrafı tek tek inceledi ve kazanan isimleri belirledi. Aşağıda Instagram kullanıcı adlarını bulacağınız şanslı takipçilerimizin hediyelerini ulaştırabilmek için en kısa zamanda [email protected] adresine irtibat bilgilerini atmalarını rica ediyoruz.

Bunun için:
1 Göndereceğiniz mailin konu kısmına pürüzsüzbirgün/ instagram kullanıcı adınızı belirtmeniz
2 Mailde adınız, soyadınız, adresiniz, telefon numaranızın ve instagram kullanıcı adınızın tam ve eksiksiz olarak belirtilmesine dikkat etmeniz gerekmektedir.
Katılan herkese teşekkür eder, kazanan takipçilerimizi tebrik ederiz...

İŞTE KAZANANLAR:

@berrakhayatta
@sevcansntrk
@arzummm86
@minelcenk
@haslanmisyumurta
@oykumoz
@agnes_rgr
@beatygiri
@esragkuru
@serotoninser
@zuhalgn
@hlyan__
@miss_aysaoz
@nursahella
@arzuakdag
@emotionmother
@alp_nur
@silatfkci
@cansenfdn
@enedefdem
@umran4290
@pelinnurluu
@pinarnia
@sebnemsblog
@denizyeli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.