‘PÜRÜZSÜZ’LÜK İÇİN BİR YARIŞMA

‘PÜRÜZSÜZ'LÜK İÇİN BİR YARIŞMA

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 28 Kasım 2014
‘PÜRÜZSÜZ’LÜK İÇİN BİR YARIŞMA
Geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk... ELLE Beauty Talks'da, çok güzel bir cilt sohbeti eşliğinde, Revitalift Magic Blur Anında Pürüzsüzleştirici Krem'in tanıtımını da yapmıştık. Bebek'te Happily Ever After'da L'Oreal'le ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz organizasyonda tanıştığımız bu kremi, o tarihten bu yana, ELLE kızları olarak bizim de kullanmaya başladığımızı söyleyebiliriz. Kremin anında etki etmesini ve kadifemsi dokusunu o kadar sevdik ki, bu deneyimi sizinle de paylaşmak istedik ve bir mini yarışma düzenledik!

Siz de bu muhteşem kremi ilk deneyenlerden olmak isterseniz #PürüzsüzBirGün hashtag'ini kullanarak kendi pürüzsüz gününüzü bizimle paylaşmanız yeterli.

Yollayacağınız fotoğraflardan ELLE ve L'Oreal jürisinin kararıyla seçilecek olan 25 kişi, bu kremlerden kazanma şansını elde edecek.

Yarışmaya katılım için son tarih 06.Kasım.2014 saat 15.00. Bu saate kadar istediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz. Pürüzsüz bir gün sizin için ne demekse, fotoğrafın içeriğini ona göre belirlemekte serbestsiniz. Tabii hashtag'i kullanmayı unutmamanızı rica ediyoruz! 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.