RENGARENK KAŞLAR

Sonbaharda değişime kaşlardan başlıyoruz!

Kalın ve dağınık kaşlar, incecik kaşlar, kavisli kaşlar… Makyaj rutinlerinde geri planda kalan kaşlar şimdilerde en çok özenilen şeylerden biri.

Kaşlardaki değişimin son durağı ise Instagram fenomenlerinin de yeni favorisi olan renkli kaş trendi.

Geçtiğimiz sezonlarda, tasarımcılar defilelerindeki değişik makyajlar ile renkli kaşları kullanmışlardı. Ruj ve farlar gibi eğlenceli bir hale gelen rengarenk kaşlar tam bir festival havası yaratıyor. 

Lanyu (Getty Images)
Gucci’nin defilesinde sükse yapan renkli kaşlar aslında oldukça farklı görünüyor. Cesaretinizi toplayıp bu renkli kaşları deneyebilirsiniz. Geçici boyalar ile renklendirebileceğiniz kaşlarınızı bir partide veya festivalde test sürüşüne çıkarıp, alışırsanız günlük hayatınıza adapte edebilirsiniz. Masion Margiela (Getty Images)Bu popüler trende katılan Kat Von D, makyaj markası için bir kaş koleksiyonu çıkarmıştı. Cüretkar ve göz alıcı renkler ile birçok ismin beğenisini toplayan kaş koleksiyonu, dilediğiniz rengi denemenizi sağlıyor.

Central Saint Martins (Getty Images)Ünlülerin son dönemlerde vazgeçemediği neon renkli bob kesim saçları ile mükemmel bir uyum sağlayacak renkli kaşlar yüzünüze kelimenin tam anlamıyla renk katacak.

“Ben bunu yapamam!” diyorsanız, bu rengarenk trende kirpikleriniz ile katılabilirsiniz. Mavi rimellerden sonra gökkuşağı renkli rimeller de oldukça trend. Ama bu sezon nereye baksanız gökkuşağını göreceğinize emin olabilirsiniz!.