Renk Oyunları

Yeni trend makyajların sırrı...

Kırmızı tonlar artık yanaklara ve göz üstlerine de renk veriyor 
Accentuating 
Color Stick Nemin gücü: Çok vurgulanan gözler, ten pürüzsüzken daha güzel görünür.

Bunun için cildinize eşit miktarda dağıtılmış baz sürmeye dikkat edin: Perfect Refining Foundation Özel efektler: Yumuşak tonlardan kuvvetlilere doğru.

.. Göz kapaklarını gölgelendirmenin dozu kişiden kişiye değişir: Hydro-Powder Eye Shadow
Renklerle dans: Göz kapağına pudralı ürünlerle makyaj yapmak daha etkili bir görüntü yaratır: Luminizing Satin Eye Color. Özellikle de kullanılan fırça hafif nemlendirilirse... 1. Yanak ve göz kapaklarını vurgulamak için “Accentuating Color Stick S5”, 33 €.
2. Dudakların en ektileyici görünüşü için ”Shimmering 
Rouge RD 406” ruj, 25 €.
3. Büyüleyici ten rengi için: ”Perfect Refining 
Foundation”, 39 €.
4. Vurucu etki için: 
”Luminizing Satin Eye Color Trio OR 302” (oranj) ve ”Luminizing Satin Eye Color YE 306” (sarı), 39 € ve 25 €.
5. Krem far: ”Hydro-Powder Eye Shadow-Violet Visions H6”, ”Green Exotique H7” ve ”Aqua Shimmer H5”, tanesi 26 €. En nihayet! Makyaj en sonunda tekrar renklenmeye başladı... Yoğun renkleri nasıl kullanabileceğimizi Shiseido'nun Makyaj Sanatsal Direktörü Dick Page'den öğreniyoruz. ELLE: Hangi far tonlarını birbiriyle kullanabiliriz?
DICK PAGE: Bunun kesin bir kuralı yok. En iyisi baskın renkleri, tıpkı aksesuarlar gibi kullanmak. Ön plana çıkan bir far kullandığınızda, diğer ürünleri daha nötr tonlardan seçmelisiniz. Eğer koyu bir eyeliner sürüyorsanız, farınızı yumuşak tonlarda tercih etmelisiniz.
.