RENKLİ LENSLER GERİ DÖNDÜ

Değişiklik yapmadan duramayan kadınlar gri kış günlerini gözlerle renklendiriyor

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Şubat 2015
RENKLİ LENSLER GERİ DÖNDÜ

Göz bakımında dünya lideri Alcon tarafından üretilen ve hem güzel hem de konforlu tasarlanan Air Optix Colors renkli lenslerle doğal ve canlı bakışlara sahip olmak mümkün.

Angelina Jolie, Jennifer Aniston ve Rihanna gibi dünyaca ünlü isimler tarafından tercih edilen Alcon Air Optix Colors renkli kontakt lensler, mavi, parlak mavi, gri, yeşil, zümrüt yeşili, ela, bal rengi ve kahverengi olmak üzere dokuz renkten oluşan geniş bir yelpaze sunuyor. 

Ünlüleri takip ederken gözümüze en çok çarpan bu renkli göz trendini de kaçırmamak gerekir. Ama hangi renk olursa olsun maksat değişiklik olsun diyorsanız haberin devamını okumanızı tavsiye ederiz. Çünkü bilinçli renk seçimi ile daha etkili bakışlar yakalamak mümkün. 

~

Lens renginizi seçmenin püf noktaları: 1) Açık tenliyseniz gri kontakt lensler tam size göre. Bu kışın trendi koyu renk makyajla ve bol maskaranın kullanıldığı gözleriniz büyüleyici gözükecektir. 

2) Mavi veya yeşil göz renginiz var ve biraz değişiklik yapmak isterseniz, kahverengi veya açık renk ela lensleri deneyebilirsiniz. Esmer, sarışın, kumral olmanız dert değil, herkese giden doğal renklerdir bunlar. 

3) Koyu bir teniniz var ise bal rengi sizin için ideal olacaktır. 

4) Ten renginiz daha ara tonlarda ve kırmızı ruj vazgeçilmeniz ise yeşil renk lensleri mutlaka deneyin deriz. 

5) Giydiğiniz kıyafete göre gözlerinizin de farklı gözükmesini isterseniz koyu ela tam size göre. Bakışlarınız bazen yeşil bazen de ela tonlarını yakalayacaktır böylece.


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.