ROIUS NATURALS CALMA SERİSİNİN YENİ ÜYESİ

Calma Cream Moisture, hasar gören cilt bariyerinizin yardımına koşuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 11 Kasım 2022
ROIUS NATURALS CALMA SERİSİNİN YENİ ÜYESİ

Roius Naturals CALMA Serisi, özellikle kuru, kurumuş ve hassaslaşmış ciltlerin yardımına koşan CALMA Cream Moisture+ ile büyüyor.Cildiniz hassas olduğu için birçok ürünü kullanmak sizin için sorun mu oluyor? Ya da normal/kuru bildiğiniz cildinizde son dönemde hiç yaşamadığınız akne, yağlanma sorunları mı baş gösterdi? Ergenlik döneminde bile böyle olmamıştı diye mi düşünüyorsunuz? Nedeni hasar gören cilt bariyeriniz ve hatalı ürün kullanımı olabilir.

CALMA Cream, hem cilt bariyerinizi akne oluşumu ve nem kaybına karşı güçlendiriyor, hem de küçük molekül yapısı ile alt katmanlarına inerek cildi neme doyuran Sodyum Hyalüronit ile sağlıklı parlaklık kazandırıyor.

Niasinamid ve yeşil çay ile cilt bariyerini güçlendiren, hyalüronik asit ile derinden nemlendiren günlük yüz nemlendiricisi

İçeriğindeki niasinamid ile ciltte bariyerin yapılanmasını sağlayan seramid oluşumunu destekliyor. Leke oluşumu ile savaşıyor. Akne tedavisine yardımcı oluyor. Yeşil çay özü ile ciltte akne ve erken yaşlanmaya neden olan serbest radikal hasarı ile savaşıyor. Yeşil çayın (EGCG) klinik deneylerle etkisini kanıtlamış antioksidan etkisi ile cildi aydınlatmaya ve hücre sağlığını korumaya yardımcı oluyor. Cildi yatıştırıyor. Hyalüronik asit ile cildi derinden nemlendiriyor. Cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor.Hassas ve hassaslaşmış ciltlerde kızarıklığın azalmasına ve yatışmasına yardımcı oluyor. Cilde nemi hapsederken, gün boyu konforlu bir sonuç sağlıyor.


Roius Naturals Calma Cream Moisture+
283 TL
roiusnaturals.com


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.