ROIUS NATURALS'IN YENİ KREMİ: HERO DAILY

Hero Daily nemlendirici günlük cilt bakımı rutinimizin yeni vazgeçilmezi.

Hero Daily nemlendirici adından da anlaşılacağı gibi günlük kullanabilen bir krem. Temiz kozmetik ilkesi ile ürünün asıl fonksiyonlarına faydası olmayan hiçbir aktif/ inaktif içerik kullanmadan tasarlanan Hero Daily nemlendiriciyi geliştirirken tercih edilen askorbil glikosit de C vitamini ailesinin en yumuşak ve en az irritasyon riski olan versiyonu.

Hero Daily nemlendirici krem su bazlı olduğu için tüm cilt tipleri ile kolayca uyum sağlıyor. Ama özellikle krem ürün kullanmaktan çekinen akneye yatkın ciltlerde harikalar yaratıyor.


Hero Daily, başta Frenk üzümü olmak üzere bitkisel antioksidan özlerle cildi serbest radikallerin akneye ve yaşlanmaya neden olan etkilerden koruyor. Hyalüronik asitin bitkisel versiyonu olan labaratuvar testleri ile etkisi onaylanmış 6000 kata kadar nem veren Salicornia özü ve suyun yanına kullanılan aloe vera ile derinlemesine nemlendirmek, D vitamini ile zenginleştirilmiş pancar ekstratı ile cildin nemi tutmasını sağlamak ve star içeriği C vitamini aktifi ile lekeleri gidermek, kolajen/elasten yapısını güçlendirerek kırışma ve sarkma ile savaşmak Hero Daily nemlendirici kremin görevleri arasında...