ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

Romantik Yaz Akşamlarına

Romantik yaz akşamlarının zarafetini makyajınız yansıtmaya ne dersiniz?

Güneş üzerinizde parıldarken ya da büyüleyici yaz akşamlarında Avon Color Trend Makyaj Serisi ile güzelliğinize güzellik katmak artık elinizde! 2008 yazında öne çıkan romantik dokunuş, anlamlı gözler ve doğal görünümlü dudaklar gibi makyaj trendlerini vurgulayan makyaj serisi sayesinde tek yapmanız gereken bu sürekleyici güzellik yolculuğuna çıkmak...

HAREKETLİ BİR YAZ GÜNÜ
Bu yol­cu­luk­ta, Ha­kan Kül­tür'ün si­hir­li par­mak­la­rıy­la uy­gu­la­nan mak­yaj, Bah­çe­cik Kua­för'den Uğur'un saç ta­sa­rım­la­rı, Ece Sü­kan'ın styling da­nış­man­lı­ğı, Ta­mer Yıl­maz'ın de­ne­yim­li ob­jek­ti­fin­den yan­sı­yan gö­rün­tü­ler ve 2008 yı­lı bo­yun­ca Avon Tür­ki­ye'nin Co­lor Trend Mak­yaj Se­ri­si Yü­zü Can­su De­re ile ger­çek­leş­ti­ri­len çe­kim­ler­de çok eğ­len­ce­li sa­at­ler ge­çi­ril­di. Bu sa­at­le­rin so­nun­da da 2008 ya­zı­nın mak­yaj trend­le­ri­ni yan­sı­tan çok özel gö­rü­nüm­ler el­de edil­di. Siz de yu­mu­şak ve do­ğal gö­rü­nüm­lü du­dak­lar, ya­nak­lar ve ha­fif ışıl­tı­lı göz­ler ile ha­re­ket­li yaz gün­le­ri­ni kar­şı­la­ma­ya ne der­si­niz?

Makyajda doğallık
Hareketli bir yaz gününün bitiminde, akşam saatlerine geçerken Color Trend makyaj serisi sayesinde aradığınız görünümü yine kolaylıkla elde edebileceksiniz! Şimdi de büyüleyici etkisiyle sizi sürükleyen yaz akşamlarında kendi ışığınızla göz kamaştırmaya ne dersiniz? Cansu Dere için güzellik, doğallığı ifade ediyor... makyajınızda doğal ama aynı zamanda ışıltılı bir görünüm için Color Trend makyaj serisi size farklı renk alternatifleri sunuyor. Anlamlı gözler ve romantik dokunuş için gece makyajınızın kodlarını belirliyor. Gözlerde bu cazibeli görünümü elde etmek için Cansu Dere üzerinde, Color Trend dörtlü Göz Farı - Flirty Flutters, maskara - Brown Black ve Color Trend göz kalemi Dark Brown kullanıldı.