ROUIS NATURALS'IN İLK YÜZ SERUMU İLE TANIŞIN

“Sunday, Monday Face Serum” ile yoğun Antioksidan bakım sunuyor.

Pazar günlerinin sabah kahvaltısından başlayarak tüm güne yayılan mutlu ve huzurlu hissini tüm haftanıza taşımayı hedefleyen Roius Naturals “Sunday, Monday Face Serum” yoğun antioksidan özlerle cildi aydınlatıyor, akneye ve erken yaşlanmaya neden olan serbest radikallerle savaşıyor.

Klinik olarak kendini kanıtlamış Gama linoleik asit kaynağı Frenk üzümü, E vitamini, nar çekirdeği, kuşburnu, argan ve jojoba gibi yoğun antioksidan özler içeren Roius Naturals “Sunday, Monday Face Serum” cilde anında nüfuz ediyor. Tümü organik tarım kaynaklı bitkisel özlerden oluşan bu ürün özel formülü ile yağlı bir his bırakmadan hızla kadifemsi bir dokuya dönüşüyor. “Sunday, Monday Face Serum” antioksidan özlerin yanı sıra cildin genel sağlığına katkı sunan ve yatıştıran papatya, lavanta ve ylang ylang özleri içeriyor. 

Yağlı ve Akneye Yatkın Ciltlerin de Kullanabileceği Özel Formül 

İçindeki hiçbir içeriğin komedojenik (gözenek tıkayıcı) olmadığı serum cildi aydınlatarak, hücre yenilenmesini hızlandırıyor, ciltte akne ve kırışıklığa neden olan serbest radikallerle savaşıyor, cilt bariyerini ve nem tutma kapasitesini destekliyor. Yağlı ve akneye yatkın ciltlerin de yağ bazlı olmasından korkmadan antioksidan bir serumun keyfini çıkartabiliyor.

Roius Naturals’ın ürünlerine roiusnaturals.com online alışveriş sitesinden, seçkin eczanelerden ve  diğer saygın alışveriş platformlarından ulaşabilirsiniz.