Royal Fern'den Yoğun Etkili Serum

Royal Fern’ün probiyotikler, mantar ekstraktı, cildi besleyen birçok vitamin ve bileşenle geliştirdiği yeni Retinol Solution, yaşlanma etkilerini azaltıyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Ocak 2024
Royal Fern'den Yoğun Etkili Serum

Daha sıkı ve genç görünümlü bir cilt için yenilikçi bir tedavi sunan yeni Retinol Solution, sıkılaştırıcı retinol ve parlatıcı glikolik asidin birleşimiyle yaş almaya bağlı oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltıyor. Cilt tonunu eşitleyerek, cilde pürüzsüz bir parlaklık katıyor. Alkol ve parfüm içermeyen, tümüyle vegan içeriklerle geliştirilen çok yönlü yaşlanma karşıtı serum kırışıklık, kuruluk ve tahriş gibi cilt problemlerinin önüne geçiyor. 

Retinolün cildin derinliklerine ulaşması için yavaşça çözünen kapsüllenmiş retinol kompleksi, leke ve gözenek görünümünü azaltıyorr. Yenilikçi mantar özü, cilt tahrişini engeller ve yeni Retinol Solution’ı her cilt tipine uygun hale getiriyor. Cildin koruma fonksiyonunu güçlendiren ve cildin nemini artıran probiyotikler, tahriş olmuş ciltleri rahatlatıyor. Konsantre A vitamini, cildi sıkılaştırırken, cilde esneklik kazandırıyor. 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

ELLE Şubat sayısı Çıktı!

Bu ay kapağımızda 2024'e farklı ve çok heyecanlı başlangıçlarla giren Eda Ece var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.