ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

CİLDİNİZİ UYANDIRAN BAKIM ÜRÜNLERİ

Cildinizin enerji içeceği…

Bazen siz uyanırsınız ama cildiniz için aynı şeyi söyleyemeyebiliriz… İtiraf edelim ki her zaman düzenli bir uyku rutinimiz olamıyor. Bazı geceler diğerlerinden çok daha uzun bazı günler ise diğerlerinden çok daha yorucu olabiliyor. Böyle sabahlarda double-shot espresso ile beynimizi uyandırmaya çalışırken yüzümüz pek de oralı olmuyor desek yalan olmaz! Tıpkı beynimizin kafeine olduğu gibi cildimizin de ‘enerji içeceğine’ ihtiyacı var. İşte tam bu noktada canlandırcı ve enerji veren cilt bakım ürünlerine yöneliyoruz. 

Yüzünüzde enerji içeceği etkisi gösteren yüz bakım ürünleri, yoğun ve yorucu bir güne hazır olmanızı sağlıyor. Cildinize etki eden uykusuzluk, yorgunluk ve donukluk gibi şikayetlerinizi gideren bu bakım ürünleri ile yüzünüzde alarm saati etkisi yaratabilirsiniz. Vitamin ve mineral içerikleri ile sabah cilt bakım rutininizde uyandırıcı bir etki gösteren bu bakım ürünleri, sabah toplantılarına hazır olmanızı sağlıyor. 

Gece 2’ye kadar Instagram’da dolaştığınız gerçeğini, akşam 10’da yatmış görüntüsüne çevirmek için fotogaleride sizin için seçtiğimiz uyandırıcı cilt bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz…