SCARLETT JOHANSSON BİR GÜZELLİK MARKASI KURUYOR

Bir ünlü daha!

Ünlülerin güzellik markaları zincirinde son halka Scarlett Johansson oldu. Johansson’ın 2022’nin başlarında çıkması beklenen güzellik markası, “güzelliğe temiz ve erişilebilir bir yönelim” getirecek. Markanın nasıl ürünler satışa sunacağı bilinmese de, koleksiyonun yatırımının daha önce Tracee Ellis Ross’un Pattern Beauty saç bakım koleksiyonunun ve Kendall Jenner ile işbirliği yapan Moon Oral Care markasının şirketi The Najafi Companies’den geldiği belirtildi. 

Geçmişte Victoria’s Secret Beauty ve Juicy Couture ile çalışan Kate Foster ile ortak olan Johansson, yeni markasını Foster ile satışa sunacak. Güzellik sektörüne yabancı olmayan Johansson, uzun bir süredir hem makyaj hem de saç tarafında L’Oreal Paris’in yüzü olarak iş birliklerine devam ediyor. 

Scarlett’ın sonsuz ışıltısına mı yoksa sağlıklı saçlarına mı erişeceğiz bilemiyoruz! Bunu zaman gösterecek! Johansson’a karşı bir özlem içindeyseniz, şimdilik 9 Temmuz’da vizyona girecek olan ‘Black Widow’ Marvel filmi ile özleminizi giderebilirsiniz. Belki de Johansson’ın yeni ürünlerini filmde göreceğiz… Süper gücü makyaj ve cilt bakımı olan bir süper kahraman. ‘Black Widow 2’ filmi için harika bir konu gibi duyuluyor.