SELENA GOMEZ'İN GÜZELLİK MARKASI: RARE BEAUTY

Rare, Selena Gomez için derin, kişisel bir albümden daha fazlası...

Selena Gomez, dün akşam yaptığı Instagram paylaşımı ile kendi güzellik markasını piyasaya süreceğini duyurdu.

"Bu özel proje üzerinde iki yıldır çalışıyorum ve bu yaz Kuzey Amerika'daki @sephora mağazalarında Rare Beauty'nin piyasaya sürüleceğini resmi olarak söyleyebilirim. @Rarebeauty'i takip edin ve bizim güzel topluluğumuzun bir parçası haline gelin. Bu, size ufacık bir ipucu olsun. Paylaşacak daha çok şey var ve bunun için sabırsızlanıyorum."

Heyecanlı haberi duyurduktan sonra, markasının Instagram hesabını da aktive eden Gomez, bir saat içinde 1 milyon takipçi kazandı. Rare Beauty'nin misyonunun, Gomez'in ruh sağlığı hakkındaki görüşleriyle oldukça yakın olduğu görülüyor. Gomez videoda, "Rare Beauty, bir güzellik markasından çok daha fazlası. Hepimizin kendimizi birileriyle karşılaştırmayı bırakmasını ve kendi eşsizliğimizi kucaklamaya başlamasını istiyorum. Bir fotoğraf, bir beğeni veya yorum tarafından tanımlanamayız. Rare Beauty, diğer insanların sizi nasıl gördüğü değil, sizin kendinizi nasıl gördüğünüzle ilgili."

Markanın kendisi, Salı günü İnstagram sayfasına paylaştığı resmi açıklamada:  "Misyonumuz, güzellik hakkındaki konuşmaları, kendini sevme ve ruh sağlığı etrafında şekillendirmek. İnsanların destek ve hizmetlere daha fazla erişmelerine yardımcı olmak ve insanların birbirleriyle daha gerçek bağlar ve dünyada daha az yalnız hissetmelerine yardımcı olmak istiyoruz."

Rare Beauty, ABD, Canada ve Meksika'daki Sephora mağazalarında satışa sunulacak.