Sephora Güzelliğin Her Halini Kutluyor

Sephora, ‘We Belong to Something Beautiful ’isimli yeni imaj kampanyasını tanıttı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 30 Nisan 2024
Sephora Güzelliğin Her Halini Kutluyor

Sephora, Mart ayı itibarı ile dünyadaki 35 pazarında ilk kez tek bir marka konumlaması sahiplendi:"We belong to something beautiful." Güzelliğin kapsayıcı vizyonunu yansıtan “We belong to something beautiful” isimli yeni marka konumlamasını, lokal kampanya filminin marka yüzleri Merve Dizdar, Enis Arıkan, Bige Önal, Sibil Çetinkaya, Şükrü Özyıldız ve Nebahat Çehre’nin katıldığı bir lansman ile tanıttı.

Sephora Genel Müdürü Berrin Beksaç Özduman gecede yaptığı konuşmada; “Sephora olarak, her zaman farklılıklarımızdan beslenen ve güzelliğin her halini kutlayan bir marka olduk. Bizler, herkesin kendini özgürce ifade edebildiği ve değerli hissettiği bir alan sunma amacıyla hareket eden büyük bir güzellik topluluğuyuz.  Güzelliğin kapsayıcı ve kucaklayıcı yolculuğunu paylaştığımız yeni kampanya filmimizi Türkiye’nin en sevilen, beğenilen ve başarılı isimlerinden oluşan harika bir ekip ile gerçekleştirdik. Ve “Birlikte Çok Güzel Olduk”! dedi.Süper Star Ajda Pekkan gecenin büyük sürpriziydi. Ajda Pekkan’ın şarkılarıyla ve performansıyla damgasını vurduğu gece Frankie İstanbul’un büyülü atmosferinde gerçekleşti.

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.