SERİNLETİRKEN BESLEYEN YÜZ MİST'LERİ

Makyaj koleksiyonunuzun sıcak hava dostu üyesi…

Birkaç sene öncesine kadar yüz mistleri ve spreyler cilt bakım ve makyaj dünyasının dışlanan üyelerinden biriydi. Şimdi ise durum çok farklı! Artık yüz mist'leri, özellikle yaz aylarında, en gözde ürünlerden biri. “Çok güzel ama pek de gerekli değil” cümlesini aşan yüz spreyleri şu sıralar sıcak havaların olmazsa olmazları arasında. Tonikler ve serumlar ile birleşen yüz mistleri günümüzün ihtiyaç kategorisi arasında. 

Günlük bakım rutininin önemli bir parçası haline gelen vitamin ve mineral içerikli yüz spreyleri, sadece sıcak havalarda ferahlama sunmuyor ama aynı zamanda makyajınızı sabitliyor ve nemlendirme sağlıyor. Yeni güzellik teknolojileri ve zengin içerikleri ile formüle edilen yüz mistleri cilt bakım rutininizin en eğlenceli üyesi haline geliyor. 

Yağsız formülleri ve doğal içerikleri ile dikkat çeken yüz mistleri akne ve ince çizgi sorunlarına kadar birçok konuda da cildinizi besliyor. Sağlıklı bir ışıltı katan bu spreyler, yüzünüzü sıcaktan ve nem kaybından korurken aynı zamanda canlı ve enerjik bir görünüm kazanmanızı sağlıyor.

Serinlemeye hazırsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz besleyici yüz mistl'erini inceleyebilirsiniz…