SINIRSIZ C VİTAMİNİ: CAUDALIE VINERGETIC C+

Cildiniz için enerji bombası Vinergetic C+, aynı zamanda Caudalie’nin ilk uniseks serisi!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 08 Kasım 2022
SINIRSIZ C VİTAMİNİ: CAUDALIE VINERGETIC C+

C vitamini cilt bakım ürünlerinde en çok aranan bileşenlerden. Fakat geleneksel C vitamini, yani askorbik asit ışık, ısı ve havayla etkileşiminde etkisini hızlıca kaybediyor. Caudalie Dogal Formül Geliştirme Laboratuvarı ise etkinliğini ve yapısını korumak için C vitaminini tam 4 kez stabilize etti: İşte karşınızda C+ Vitamini. 

Formülünde hiyalüronik asit ve %100 antioksidan kaynağı polifenoller içeren Vinergetic C+ cilt yorgunluğuna ve dış etkenlere karşı en güçlü kokteyle sahip. Bu içerikler sayesinde zaman geçtikçe etkinliğini yitirmiyor ve güçlü bir yorgunluk karşıtı etki gösteriyor. Caudalie’nin yeni üniseks serisi Vinergetic C+, yorgun ciltlere canlı ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Parfüm içermeyen bu seri hassas ciltler için de uygun.

Uykusuzluk, yoğun çalışma hayatı... Stres ve yorgunluk ciltte kendini belli eder. Yeni Vinergetic C+ serisi yaşam temposu fark etmeksizin tüm ciltler için uygun. Hem erkek hem kadınlar için cilde gerçek bir C Vitamini desteği sunuyor.Aydınlatıcı Göz Bakım Kremi

Koyu halkaların görünümünü azaltıyor, göz çevresini pürüzsüzlestirip ve nemlendiriyor. Gözler canlanmış ve enerjik bir görünüm kazanıyor.


Enerji Verici C Vitamini Serum 

Daha ferah ve enerjik bir cilt görünümü için cildi anında aydınlatıyor ve dolgunlaştırıyor.C Vitamini Içeren 3’ü 1 Arada Nemlendirici

Cildi kirliliğe karsı korurken aynı zamanda nemlendiriyor ve aydınlatıyor.


Detoks Etkili Gece Bakım Yagı

5 degerli yağın birleşimiyle dış etkenlere maruz kalmış cildi gece boyunca yeniliyor ve sabaha hazırlıyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.