SİZİN İÇİN DENEDİK: AVON INDULGENCE RUJ

Yeni sezonda makyaj trendlerini sizin için deniyoruz. İlk sırada rujlar var!

Şurası bir gerçek ki, makyaj stilin son ve en önemli dokunuşu... Ruj ise o makyajın starı! Hatta çoğu zaman biz ELLE kızlarının belki de en etkili güzellik yöntemi: Nereye gidersen git, sıfır makyajın olsa bile, kıpkırmızı rujunla dudaklarını canlandır, stilin bir anda ‘trendsetter' bir hava kazansın!
İşte bu nedenle, bu sezonun yeni makyaj ürünlerini, trendlerini ve renklerini deneyerek keşfetmeye karar verdiğimizde işe rujlardan başlamak istedik. Amacımız hem sezondaki yeni renkleri keşfetmek hem de her zaman güvenebileceğimiz bir ruj markası bulmak!
İlk markamızı Avon olarak belirledik Avon ürünleri, herkesin rahatlıkla alabileceği kadar hesaplı aynı zamanda da zengin, trendy bir renk yelpazesi sunuyor ve kalitesine de güvenimiz tam! Markanın birçok ruj serisi var ama 20 farklı rengiyle biz Avon Ultra Colour Indulgence Ruj'u tercih ettik.
Bu ürün, 2014 yılında Brandspark'ın Yeni Ürün Ödülleri'ni almış ve Türkiye'nin en çok güvenilen ruj markası olmayı başarmış. İşte ELLE ekibi olarak bizim notlarımız...