Son Öpücük

Farklı ruh hallerine, farklı renkler...

KLASİK RUJ
Fark edilmek istiyorsanız, işte ürününüz! Herkese uygun bir kırmızı mutlaka vardır! Önemli olan sizin için doğru olanı bulmak.

. Mavi efektli kırmızı tonlar, özellikle daha solgun ten renklerinde harika durur. Buna karşılık daha sıcak ten renklerinde oranj bazlı kırmızılar tercih edilmelidir. Altın tonlarındaki vurgular da sizi pırıl pırıl gösterecektir. Risk faktörü 2/5 Colorbust ruj, True Red, 8.99 £, REVLON. YOĞUN PARLAK
Eğer kendinizi bir hanımefendi gibi hissetmek istediğiniz bir gününüzdeyseniz, parlaklık bu planın bir parçası olabilir. Net bir parlatıcı, teninize daha koyu ve doğal bir görünüm kazandıracaktır. Ancak dudaklarınıza mutlaka bir dudak kalemiyle kontur uygulayın. Bu sınırlama sayesinde parlatıcının dudaklarınızdan taşmasını engeller ve daha uzun süre kalıcı olmasını sağlarsınız.
Risk faktörü 4/5 Super Lustrous Lipstick in Black Che
ÇİLEK LEZZETİ
Koyu tonlar konusunda çekimserseniz, işte bu renk tam size göre! Vurgusuz bu renk, koyuya kaymasına rağmen, yine de bağırmıyor. Püf noktasıysa rujun dudak kenarlarına doğru gittikçe daha soluk görünmesi ve sanki makyaj bitmemiş gibi bir hava yaratması. Rujunuzu parmağınızla dudaklarınıza sürün ve dudaklarınızı birbirine bastırın. Rujun eşit dağılması için dudaklarınızı hafifçe birbirine sürtün.
Risk faktörü 1/5 Diablo ruj, 15
£, ILLAMASQUA.  .