Sonbahar Güneşine Karşı Bakım

Bilge Öztürk'ün inovatif ürünleri, hem güneşten koruyor hem de bakım ve güzellik konusunda yüksek bir performans sergiliyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 23 Ekim 2023
Sonbahar Güneşine Karşı Bakım

Cildimizi yenilemek ve daha iyi görünüm elde etmek için Türkiye'de ilk defa Bilge Öztürk tarafından piyasaya çıkarılan inovatif ürünler, tek bir ürünle bakım ve güzellik sunarken güneşten korunmanıza da yardımcı oluyor. Bilge Öztürk Cilt Tonu Eşitleyici Bakım Kremi SPF 30, Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Gündüz Bakım Kremi SPF 50+, Bilge Öztürk Güneş Koruyucu El Bakım Kremi SPF 30 ve Bilge Öztürk Işıltılı Şeffaf Dudak Balmı SPF 20 dahil olmak üzere birçok ürün güneşten koruyucu özelliğiyle öne çıkıyor. Ürünler hem güneşten koruyor hem de bakım ve güzellik konusunda yüksek bir performans sergiliyor.  Bilge Öztürk’ün cilt tonu eşitleyici bakım kreminden ışıltılı dudak balmına kadar birçok ürünü sonbaharda da sağlıklı ve iyi görünümlü ciltlerin sırrını veriyor. Bilge Öztürk Cilt Tonu Eşitleyici Bakım Kremi SPF 30, güneşin neden olduğu zararlı ışınlardan korurken, telefon ve bilgisayar gibi dijital ekranlardan maruz kalınan mavi ışıklar, UVA ve UVB ışınlarından etkilenme oranını azaltıyor ve leke oluşumunu engelliyor. Cilt tonunu eşitlemeye, doğal görünümü tamamlamaya yardımcı olan ürün, yüksek güneş koruması sağlarken içeriğindeki Hyalüronik Asit ve Kolajen ile cildin elastikiyetini arttırmaya, kırışıklık ve ince çizgi görünümünü önlemeye de yardımcı oluyor.

İçeriğindeki Beta-Karoten ve E Vitamini ile zenginleştirilmiş Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Gündüz Bakım Kremi SPF 50+ ise cildin günlük bakımını sağlarken geniş spektrumlu çok yüksek koruması ile gün içinde maruz kalınan UV ışınlarından, mavi ışıklardan koruyor ve yaşlanma etkilerini azaltıyor. Günlük nemlendirme ve bakım için tek bir formül üreten krem aynı zamanda 50+ çok yüksek koruma da sağlıyor. İki ayrı ürün kullanmadan tek bir ürün ile bu birleşene ulaşabiliyorsunuz.


Günlük hayatımızda yıpranan eller için Bilge Öztürk Güneş Koruyucu El Bakım Kremi SPF 30içeriğindeki yüksek koruma ve Centella Asiatica özü ile güneşin zararlı ışınlarının sebep olduğu yaşlanma etkilerini, lekeleri önlemeye ve var olan leke oluşumlarını gidermeye yardımcı oluyor. Ürün, E vitamini ve Boabab Yağı ile zenginleştirilmiş içeriğiyle de nemlendirme için tamamlayıcı bir rol oynuyor.

Vücudumuzun en hassas bölgelerinden biri dudaklar için E Vitamini ve Shea Yağı ile zenginleştirilmiş Bilge Öztürk Işıltılı Şeffaf Dudak Balmı SPF 20, dudakları beslerken dört mevsim boyunca soğuk ve sıcak hava koşullarından kaynaklı nem ihtiyacını karşılayıp, çatlamasını ve kurumasını önlemeye yardımcı oluyor.

Bilge Öztürk’ün kozmetik dünyasına kazandırdığı bu yeni ürünlere ek olarak Güneş Koruyucu Şeffaf Stick, Işıltılı Bakım Yağı ve Buz Jeli sonbahar aylarında da cildinizin iyi görünmesini sağlarken, farklı renk seçenekleriyle sunulan Güneş Koruyucu Renkli Krem ve Stick ürünler sonbaharda kış ve dağ sporları yapanlar ve günlük hayatına neşe katmak isteyenler için güneşten korunmanın en renkli yolu olmaya devam ediyor.

Bilge Öztürk'ün tüm ürünleri Watsons mağazaları, Watsons.com.tr, Watsons Mobil Uygulaması'nda ve Akyaka KiteMercedes by Bilge Öztürk'te satışa sunuluyor. 

 

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.