DEFİLELERDEN İLHAM ALAN SONBAHAR MAKYAJ TRENDLERİ

Sonbahar 2020 defilelerinin makyajını günlük stile taşıyoruz...

Moda ayının üzerinden yıllar geçmiş gibi gelebilir ancak Sonbahar 2020 defilelerindeki makyaj görünümleri hala önümüzdeki sezonun trendlerini belirliyor! Deneysellik üzerine yoğunlaşan yeni sezon makyaj trendlerinde birbirinden farklı karakterlere bürünebileceksiniz. Bir gün vampir gelin modundayken bir diğer gün ise fütüristik çita eyelinerlerı ile vahşi bir stile sahip olabilirsiniz. Genelde maksimalizm furyasının devamını gördüğümüz Sonbahar 2020 makyaj trendleri ile makyaj rutininizi bir eğlenceye dönüştürebilirsiniz. 

Yüz taşları, figürlü damgalar veya neon farlar gibi oldukça ‘cesur’ stillerin öne çıktığı sonbahar defileleri, önümüzdeki sezonun oldukça renkli geçeceğini işaret ediyor. sonbahar kış sezonunda alışkın olmadığımız canlı tonların ve festival ruhunun görüldüğü yeni sezon makyaj trendleri, bu belirsiz zamanlarda sizi ve çevrenizdekileri şenlendirecek! Adeta yaz ruhunu taşıyan sonbahar makyaj trendlerini şimdiden denemeye başlayabilirsiniz. 

Makyaj stillerinizde deneysel olmaya hazırsanız fotogaleride defilelerden ilham aldığımız Sonbahar 2020 makyaj trendlerini inceleyebilirsiniz…