Şovların En İyileri

Tekrar keşfedilen klasiklerini sunuyoruz.

KAHVERENGİ TONLAR
GÖRÜNÜM:
Editörlerin bu yaz her yerde karşımıza çıkan yenilenmiş kırmızı dudaklarla ilgili sorularını yanıtlayan makyaj sanatçısı Pat McGrath, “Fantaziyi görünümünüzle karıştırın” diyor.


NEREDE GÖRÜLDÜ: Dior, Luca Luca, Missoni, Peter Som, Proenza Schouler.


YAPIN: Saç renginizle oynayın: Sarışın olanlar mor tonları denemeli; daha koyu bir tene sahip olanlarsa daha sıcak, kırmızımsı siyahları tercih etmeli.
BUNUNLA DENEYİN: Boz grisi göz kapakları. Proenza Schouler'da M.A.C makyaj sanatçısı Diane Kendal, kirpik çizgisi boyunca kahverengi gölge kullandı.

GÖZ ATIN

Soldan: ESTÉE LAUDER Pure Color lipstick in Midnight Bloom ruj, DIOR Rouge Dior lipstick in Daisy Plum, L'ORÉAL PARIS HiP Crystal Shadow in Darling. CESUR KAŞLAR
GÖRÜNÜM:
Geçen sezonun açık renk kaşları tarihe karıştı. “Bu doğal ve cesur kaşlar, adeta güçlü kadının simgesi gibi” diyor Prada ve Dior'da bu konuda öncülük yapan P&G'nin kreatif direktörü McGrath.
NEREDE GÖRÜLDÜ: Chloé, Dior, Hermès, Paul & Joe, Prada, Vivienne Westwood .YAPIN: Tıpkı Chloe'de Charlotte Tilbury ‘nin yaptığı gibi kaşlardaki eksik yerleri kalemle doldurun.
BUNUNLA DENEYİN: Son derece sanatsal bir karşı denge sağlayan makyajsız yanaklarla... Tilbury, kontur pudrası kullanarak (modelin ten renginden bir ton daha koyusunu) “elmacık kemiklerini ve şakakları” vurgulamış.
GÖZ ATIN
Soldan: CLINIQUE Brow Keeper in Warm Brown, LANCÔME Brow Expert, M.A.C Sculpt and Shape Powder.
KIRMIZI PARLATICI
GÖRÜNÜM:
Yenilikçiler “grej” rengine doymuyorlar ama podyumlar kırmızıya bayılıyor. “Kırmızı o kadar feminen ki, androjen görüntüyle harika bir karşıtlık yaratıyor” diyor OPI'nin sanat direktörü Suzi Weiss-Fischmann.
NEREDE GÖRÜLDÜ: Dior, DSquared2, Giorgio Armani, Lagerfeld.
YAPIN: Sıcak kırmızı tonları yaz havası taşıyor gibi olabilir; onun için daha cool kırmızılara yönelin (mesela daha mavi alt tonları olanlara).
BUNUNLA DENEYİN: Yarım ay manikürle. Kırmızı yüzeyin üzerinde beyaz bir tırnak cilası kullanarak tırnağınızın yarım ay gibi olan doğal şeklini vurgulayın ve bir kat daha boyayarak bitirin.
GÖZ ATIN
Soldan: SALLY HANSEN Nail Art Pen in White, REVLON Nail Enamel in Revlon Red, OPI Nail Lacquers in Color So Hot It Berns and Alpine Snow..