TATİL IŞILTISINI ŞEHRE TAŞIYAN BRONZERLAR

Gün boyu plajda olmadan elde edilen yaz ışıltısı…

Yaz tatili… Tüm sene boyunca hayalini kurduğumuz bir hafta veya birkaç gün. Son iki senedir hayalini kurduğumuz veya en ince detayına kadar planladığımız yaz tatilimizde değişiklikler olmak zorunda kaldı. Kimimiz birkaç gün olsa da maskeli ve mesafeli kaçamaklara gittik, kimimizin ise tüm planları iptal oldu. Bu sene yavaş yavaş ‘normal’ tatil moduna geçiş yapılsa da hala şehirde kalmayı tercih edenler olabilir. Eylül ayında etrafınızda hafif kızarık yanakları olan veya ışıltılı cildi ile göz kamaştıran inanlar görüp üzülmeyin. Neden mi? Çünkü bu tatil ışıltısını plajlara gitmeden de elde edebilirsiniz!

Tatile gidenler veya gidemeyenler… Makyaj koleksiyonunda favorilerimiz arasında olan bronzerlar herkes için harika bir ürün! Güneş ışıltısını yüzünüze taşıyan bronzerlar önceki senelere kıyasla çok daha doğal duruyor. Hafif bir uygulama ile adeta iki haftadır tatildeymiş hissini verebileceğiniz bronz ışıltılı bu ürün tatil ruhunu şehre taşıyor. Aynı şekilde tatile giden şanslı kişilerdenseniz, dönüşte o plaj ışıltısını korumak için bronzerlar süper bir opsiyon sunuyor. 

Krem veya pudra bazlı bronzerlar, cildinizde kolayca emilerek ışıltılı ama doğal bir görünüm sunuyor. Özellikle farklı tonlar ile karıştırarak uygulayabileceğiniz bronzer kremler, gün boyunca güneş sadece sizin yüzünüze vuruyormuş gibi gezmenizi sağlıyor. Allık trendinin yeniden ortaya çıkması ile popülaritesi artan ışıltılı bronzerlar sadece kontür yöntemi için olmadığını kanıtlıyor. Bahar aylarında uyguladığınız hafif turuncu veya pembe tonlu allıkların yaz alternatifi olan bronzerlar ile her daim mental bir tatilde olabilirsiniz!

Sizin için seçtiğimiz bronzerları görmek için fotogaleriye tıklayın…