TATİL IŞILTISINI YANSITAN EN İYİ 10 BRONZER

Güneşi kıskandıracak bronzlaştırıcı pudralar…

Niye makyaj yaparız? Biraz ışıltı, biraz renk ve belki biraz da illüzyon… Şu sıralar hepimizin biraz illüzyona ihtiyacı yok mu? Her şey normalmiş, tatile gidecekmiş veya tatilden gelmiş gibi yapmayı çok isteriz! İşte tam da bu noktada makyajın illüzyon özelliği devreye giriyor. Yüzünüze tatil ışıltısını katmanın yanı sıra kemik yapınızı öne çıkaran bronzerlar aradığımız ışıltıyı, rengi ve illüzyonu bir arada sunuyor. 

Kontür furyasının olmazsa olmazları arasında olan bronzlaştırıcı pudralar, yüzünüzün şeklini ortaya çıkarmak için ideal. Mat pudraları kullanarak keskin hatlar ile cesur bir görüntüye ulaşmanın yanı sıra ışıltılı pudralar ile güneş ışınlarını her daim yüzünüzde taşıyabilirsiniz. Nemli ve parıltılı formülleri ile yüzünüze kadifemsi bir dokunuş katacak olan pudralar, adeta tatilden yeni dönmüşsünüz etkisi yaratıyor. 

Elmacık kemiklerinize, çenenize ve burnunuza uyguladığınız bronzlaştırıcı pudralar ile hem alımlı hem de büyüleyici bir ışıltı elde edebilirsiniz. Dilediğimiz gibi tatil yapamıyor olabiliriz ancak tatil sonrası etkileri tatile hiç gitmeden bile uygulayabiliriz! Şehirde sahil esintisini yansıtabileceğiniz bronzlaştırıcı pudraları fotogaleride görebilirsiniz…