Tedavi Edin

Teninizde ışıl ışıl ve taze bir görünüm...

Ev yapımı güzellik
Sephora 15 saniyede güzellik reçetesi sunuyor. Nemlendirici maskeyi hazırlarken, suyla ultra-konsantre pudrayı karıştırıp shaker içinde çalkalıyor ve yüzünüze sürüyorsunuz. Sonuç: Rahatlamış ve aydınlık bir cilt!

Koruma zamanı
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Targeted Sun Defense Stick SPF 50 High Protection, güneşe fazlaca maruz kalan bölgelerde; örneğin dudak, burun ve kulaklarda UVA/UVB'nin yaşlandırma ve yakma etkilerine karşı koruma sağlıyor.

Genç kalın!
Doğal bitki özleri ve doğanın değerli mücevher taşlarıyla biyoteknolojide çığır açan Sjal Skincare ürünleri, cilt yüzeyini ve altı kat altını korumaya alıyor. Sürekli kullanımda yüzde 94 oranında gençleştiren krem ve maskeleriyle anti-aging bakım yapıyor.

Bariyer etkisi
Çok amaçlı Nars Multi Protect Primer, cildi antioksidanlar, tahriş ve kirliliğe karşı koruyup yatıştırıyor. Ayrıca çok ince ve kremsi yapısıyla cilt makyajı için pürüzsüz bir zemin hazırlıyor.

Kırışıklıklara veda
Tri-Aktiline Total Face Anında Kırışıklık Azaltıcı Nemlendirici Krem, çizgi ve kırışıklıkların görünümünü anında yumuşatıyor, sürekli kullanıldığında uzun vadede kırışıklıklarda azalma sağlıyor, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir yüzey kazandırıyor.

Yoğun terapi
Biotherm'in Skin Ergetic serisinde yer alan serum, konsantre yapısıyla dikkat çekiyor. Bu serum düzenli kullanımla çizgilere karşı savaş açarak korunmanıza destek veriyor.

Yumuşak etki!
Çizgilere savaş açan Olay Regenerist ve cildin nem düzeyini dengeye sokan Nivea Soft sayesinde mevsim dönümlerini cildinizde sıkıntı yaşamadan geçirebilirsiniz.

Gece bakımı
Cildin ışıltısını ortaya çıkaran konsantre gece bakımı YSL Top Secrets Beauty Sleep Radiance Revealing Concentre, gece bakımında çığır açıyor. Ürün, dört hafta kullanım sonunda cildi daha ışıltılı ve homojen bir görüntüye kavuşturuyor.

Şımarma zamanı...
La Prairie'nin yeni vücut serisi Cellular Energizing Body ve Chanel'in Chance parfümüne eklenen yan ürünler, kendinizi şımartmanızı sağlayacak.