THE NEWLAB SERUMLARI İLE CİLDİNİZİ İYİLEŞTİRİN

The NewLab serisinin iki farklı serumu, formülasyonları ve performansları sayesinde ciltte bütüncül bir bakım gerçekleştiriyor.

Baharla birlikte yüzünü göstermeye başlayan güneşin verdiği mutluluk tartışılmaz. Buna karşın UV ışınlarının cildimize zararlı etkilerini de inkâr edemeyiz. Tam da bu günlerde cildin bu ihtiyaçlarına yönelik iki farklı serum ve önemli içerik karşımıza çıkıyor: Antioksidan etkisi ve zararlı UV ışınlarına karşı oluşturduğu koruyucu kalkanla C vitamini ve cilt antioksidanı görevi gören Niacinamide Arbutin...

Zengin içerikleriyle The NewLab Vitamin C Serum, cildi içindeki stabilize C vitamini ile aydınlatırken, Niacinamide Arbutin Serum, seramid üretimin teşvik eden bir antioksidan görevi görerek cilde yenilenmiş, aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

The NewLab serisinin etkili serumları “Stabilised Vitamin C 10% Aydınlatıcı Yüz Serumu” ve “Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%”, cildi aydınlatıcı ve sıkılaştırıcı etkileriyle serbest radikalleri nötralize ederken, bir yandan da cildin doğal bariyerini iyileştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı oluyor.

The NewLab serisinin iki farklı serumu, formülasyonları ve performansları sayesinde ciltte bütüncül bir bakım gerçekleştirerek yenilenmiş aydınlık bir görünüm vadediyor.


• The NewLab Vitamin C 10 Serum
Formülündeki stabilize edilmiş C vitamini sayesinde serbest radikalleri nötralize ederek, cildin doğal bariyerini iyileştirmeye ve yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Sabahları ve akşamları nemlendiriciden önce uygulanacak birkaç damla serum, cildi gece ve gündüz gençliğine kavuşturmak ve aydınlatmak için çalışıyor.• The NewLab Niacinamide Serum
Sebum üretimini dengelemeye ve gözenekleri gözle görülür şekilde iyileştirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, Niacinamide sağlıklı bir lipit bariyeri ve transepidermal su kaybının önlenmesi için çok önemli olan “seramid” üretimini teşvik ediyor. Niacinamide, B3 Vitamininin suda çözünebilen bir formudur, yani vücutta depolanmaz ve yenilenmesi önemlidir. Ciltte her an meydana gelebilen serbest radikal hasarını sınırlayarak bir antioksidan gibi davranıyor ve en önemlisi hidrasyonu artırıyor.