TIRNAKLARA ALTIN DOKUNUŞ

Manikürünüzün havalı aksesuarı!

Uzun sıcak günler ve yaz güneşinin battığı mükemmel manzaraya yakışacak mükemmel manikürden bahsedelim; altın dokunuşlu tırnaklar!

İster bir Fransız , yarım ay, ombre, girdaplar, yıldızlar veya soyut şekiller tercih edin; altın görünümün işe yaramasının püf noktası onu minimumda tutmaktır. Altın rengi, manikürünüzün bir aksesuarı olarak düşünün.

Uygulama da anahtar noktaya gelirsek; uygulamadan önce tırnağınızı parlattığınızdan emin olun ve gerekirse tırnak tabanını düzleştirmeye yardımcı olması için taban kat kullanın. Parıldayan gölgeler, pürüzlü bir yüzeyi vurgular, bu nedenle sadece bir kat altın uygulayın; kalınlaşmış ve bulanıklaşmış herhangi bir şey kullanmaktan kaçının.

Binlerce yıldır bu metalik ton zenginliği, savurganlığı ve bilgeliği temsil ediyor. Podyumdan sokak stiline kadar altın renk, trend olmaya devam ediyor. Bu manikür rengi her mevsim veya etkinlik için mükemmeldir.

Altın manikür denerken, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek var. Tırnaklara altın cila, altın taşlar ekleyebilir veya altın pullar ekleyebilirsiniz. Metalik desenler ekleyebilir veya tüm tırnağı altın cila ile boyayabilirsiniz. Altın soyut sanat eserleri ve altın detaylı sevimli çiçek tasarımlarını da deneyebilirsiniz.

Çiçek desenlerin altın süslemeli kombinasyonu, modaya olan sevginizi göstermenin mükemmel bir yoludur. Her çiçeğin ortasına küçük altın noktalar ekleyin. Daha fazla süsleme istiyorsanız, aynı metalik noktaları tırnak tabanının üstüne nazikçe uygulayın. İster bir kız gecesine gidiyor olun, ister Instagram için fotoğraf çekiyor olun, bu tarz gerçek bir baş döndürücü derecede havalı…Altın bir dokunuş ekleyerek Fransız manikürünüzü bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu zahmetsiz çekici seçenek, her durum için iyi çalışır ve yapımı kolaydır. Tıpkı orijinal tırnak sanatında olduğu gibi, çıplak veya nötr bir bazla başlayın. Ardından, uçlara ince bir bant tabakası uygulayın. Eğlenceli bir dokunuş için tırnağın ortasına fazladan bir bant katmanı ekleyin, isterseniz tek bir tarafı mat bir gölge ile boyayın. Kuruduktan sonra parmağınızın üstünü parlak bir cila ile boyayın. Bu, klasik stile yükseltilmiş ve modern bir alternatiftir; denediğiniz anda bir moda ikonu gibi hissetmenizi sağlar.

Değişik bir şeyler denemek istiyorsanız, Fransız manikürünü tasarımınızın uçlarını farklı bir tonda boyayın. Harika renk seçenekleri arasında lavanta, gök mavisi ve bebek pembesi bulunur. Küçük süslemeler, mükemmel bir son dokunuştur ve kendinizi aydınlık hissetmenizi sağlayacaktır.

Altın ojelere hangi renkler yakışır?
Altın renkli tırnaklar, ellerinizi fark edilir kılmanın harika bir yoludur. Lüks renk, basit manikürün bile güzel ve havalı görünmesini sağlayabilir. Altınla ilgili en güzel şey, diğer renklerle karıştırmanın ve eşleştirmenin zahmetsiz olması ve tırnak sanatınızda yaratıcı olmanızı sağlamasıdır. En iyi seçeneklerden biri kırmızıdır; kombinasyon çarpıcı ve göz alıcı bir manikür sağlar. Tırnaklarınızı tamamlamak için en sevdiğiniz kırmızı ruj tonunu da kullanabilirsiniz.

Altın ve gümüş oje birlikte kullanılır mı?
Çoğu insan, kırmızı ve turuncu gibi yumuşak renkler veya parlak, sıcak tonlar ile altın giymeyi tercih eder. Altın ve gümüşün birlikte iyi görünüp görünmediği konusunda bazı tartışmalar var, ancak hemfikir olabileceğimiz bir şey, bu tonları tercih etmeye karar verirseniz, tırnaklarınızın dikkat talep edeceğidir. Çakışan renkleri tercih etmek, ilginç ve eğlenceli bir manikür yapabilir. Altın tırnaklarınıza küçük noktalar, bir Fransız ucu veya gümüş çizgiler ve dalgalı çizgiler dahil olmak üzere ince bir şekilde gümüş eklemenin yolları da vardır.

Manikürünüzü değiştirmenin zamanı geldiyse, sizin için seçtiğimiz altın dokunuşlu ilhamlar ve ojeleri inceleyebilirsiniz.