TIRNAKLARDA BONİBON ETKİSİ

Sonunda! Kararsızlığın işe yarayacağı bir manikür trendi!

Kararsızlık başınızın en büyük derdiyse sonunda karar vermemeniz gereken bir trend! Manikür sırasında sürekli oje rengi değiştiriyor veya uzun bir süre oje renklerine bakıyor ve karar veremiyorsanız kurtuldunuz! Ve gelsin bonibon tırnaklar… Tıpkı şekerler gibi eğlenceli ve renkli olan bu trendi uygulamak çok kolay. Artık manikürcünüz “Hangi renk?” dediği zaman korkmayın, aklınızdaki tüm renkleri aynı anda sürebilirsiniz. 
Abartıya kaçmadan farklı bir şey sunan bu oje trendinde, her tırnağa başka bir renk sürülüyor. Bonibon trendini korkusuzca yansıtmak isterseniz gökkuşağı renklerine yönelebilirsiniz. Eğer daha az göz çarpan bir manikür istiyorsanız ama yine de karar veremiyorsanız o zaman bir rengin farklı tonlarını deneyerek hoş bir spektrum oluşturabilirsiniz. 

Estetik açıdan oldukça güzel görünen bu trend üzerinde bir çok farklı oynama yapabilirsiniz. Manikürünüzü öne çıkarmanın tek yolu çarpıcı bir renk değil! Çarpıcı bir sürü renk… Aynı renk grubunu tercih ettiyseniz illa koyu tonlardan açık tonlara gitmenize gerek yok. Sırayı karıştırarak da aynı görüntüyü yakalayabilirsiniz. Aynı renk grubu, farklı renkler, benzer tonlar veya tamamen alakasız renkler! Her hafta farklı çeşitlerini deneyebileceğiniz bonibon maniküründen çok keyif alacaksınız…