Ungaro ve Avon İşbirliği

AVON, ünlü tasarımcı Emanuel Ungaro ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

Emanuel Ungaro'nun şaşırtıcı, benzersiz stili Avon'a özel olarak tasarladığı bu iki parfümde hayat buldu. Ungaro'nun imzası bir kez daha stilin, özgüvenin ve cazibenin mükemmel bir karışımı olarak karşımıza çıktı ve Avon için ölümsüzleşti. Dünya çapında tüm parfüm severler kendilerini Paris şehrinin ışıltı saçan görkemli atmosferinde buldu. U by Ungaro For Her EDP kadınsılığın en somut örneği!
U by Ungaro kadını, özgüven sahibi ve baş döndürücü olarak tanımlanıyor. Ungaro'nun imzasını taşıyan bu baş döndürücü parfüm, taze çiçeklerin ağaç kokuları ile zarif ve etkileyici birleşiminden oluşuyor. Parfümün üst notalarındaki bergamot, frezya ve biber, orta notalarındaki akasya ve lotus ile bütünleşiyor. Bu büyüleyici karışım, alt notalardaki sandal ağacı ve misk ile tamamlanıyor.
Özel olarak tasarlanan U for Ungaro For Her EDP'nin ambalajı, uçuk pembe rengi ve kum saatini andıran şekliyle kadını ve cazibeyi vurguluyor. Göz kamaştırıcı U by Ungaro kadınının kendine olan özgüveni ve hayallerini korkusuzca gerçekleştirme arzusu parfümün bu özel ambalajı ile ön plana çıkıyor. U by Ungaro For Him EDT, ferah, güçlü ve son derece erkeksi bir koku...
U by Ungaro erkeği de etkileyici ve karizmatik olmasının yanı sıra oldukça cesur olarak tanımlanıyor. Ungaro'nun imzasını taşıyan bu cesur parfüm ise, ferah ve odunsu kokuların muhteşem karışımından oluşuyor. Parfümün üst notalarında mandalina yaprağı, kırmızı greyfurt ve nar bulunuyor. Orta notalardaki sedir ağacı kokuları, alt notalardaki paçuli, sandal ağacı ve Peru balsamı ile birleşiyor. Özel olarak tasarlanan U for Ungaro For Him EDT'nin ambalajı ise, modern ve sade hatları ile son derece çarpıcı. Keskin dikdörtgen hatlar ve siyah renkli saydam cam ambalaj, U by Ungaro erkeğinin iç dünyasındaki cesareti ve kararlılığı vurguluyor.
Emanuel Ungaro Moda Evi'nin Baş Tasarımcısı Esteban Cortazar, bu iş birliğini “U by Ungaro...Ungaro'nun tasarımlarındaki doğallığı ve tutkuyu bir arada yakalayan bir parfüm... Moda dünyasına yön veren bir tasarımcının Avon'a özel çalışması...”olarak yorumluyor.
Yalın şişe tasarımı ve etkileyici koku yapısıyla yeni parfümler sonbahar günlerine hareketlilik katacak gibi gözüküyor. Artık güzel kokmak çok kolay!